Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 337,975

Kafayı bozacam alacam bir J9 o olacak!...
Hocam yanlış anlama akıl vermek haddime değil,fikrimi söyleyeyim. Senin yanında küçük çocuk yok tek başına gezen birisin senin ne işin var kamplarda. Al bir motokaravan nerde akşam orda sabah kampa3-5 günde bir girersin kampa vereceğim para ile daha fazla yerler gezersin...

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu haftadan itibaren Çekici aracım Güçlü (Aynı zamanda kendi başına da kamp destek aracıdır) ile Ankara'nın çeşitli yerlerine geziler yapmayı düşünüyorum. Bunlar çevreyi tanımaya yönelik çoğunlukla günübirlik geziler olacak ama canım isterse kamplı da yapabilirim.

Yarın da Sokağa çıkma yasağı var. Ondan sonra belki de karavana gider biriki gün orada kalırım. Bende böyle evde sıkıldı mı karavana, Yasak oldu mu yine eve. Bir şekilde idare etmeye çalışıyorum işte...

Karavan konusunda özellikle motokaravanlara istenen rakamlar ortada. Kendim yapmak gibi bir maceraya da girişmek işime gelmiyor. Sokaktan başka yerim de yok zaten. Yani çekme karavan ve kamp aracımla idare olmaya devam edeceğim şimdilik. Çekme karavanla iyi bildiğim yerlere, Çekici aracımla keşfetmediğim rotalara gezeceğim. Genel olarak konseptim bu. Belki bu sene Ankara dışına çıkmayabilirim. Buna da daha sonra karar vereceğim ama yalnız gezdiğim için uzak bi memlekette hastalanmak hiç işime gelmez doğrusu...

Yazın bu zamanları yaklaşmaya başladı mı gezgin bıyıklarımı ortaya çıkarma vaktim de gelmiş demektir.
Artık bu haftasonu nereye gitsem? Yanısıra bu sene hangi rotaya gidilecek? Konusunun çalışmaları. Bilmem nerde kamping mi açılmış, denizi de güzel midir acaba? işte bunlar ve bunun gibi konular hep gündemdedir. Hep gidilen, özlenen sevilen yerlerin sıcaklığı bir taraftaysa, bir tarafta da yeni yerler görme istek ve arzusu içimi yer durur. İşte bütün bunları gidermek için düşerim her sene yollara. Bazen otomobilimle, bazen sadece bir motosikletin sırtındaki kamp eşyalarımla doyasıya yoldayım ben. On senedir karavanım da var. ama ben tamı tamına yirmi senedir her yaz yollardayım. Yine benim zamanlarım yaklaşıyo. Korona da var ama bakalım ne olacak?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR