Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 337,967

Bugün Ankara'nın Başkent oluşunun 97. Yılı efendim. Bu güzel şehirde yaşamaktan onur ve gurur duyuyorum. Her ne kadar denizi olmasa da birbirinden güzel ve huzurlu köşeleri olan harika bir yerdir Ankara efendim.

Erdek ant camping 13

Arkadaşlar,
Her zaman yürekten inandığım ve savunduğum İnsan Hakları ve Demokrasi mitlerine göre istediğim gibi bir insan olma hakkım var. Ve buna kimse de karışamaz.
O zaman ne diyorum,
Yaşasın özgür kampçılık!...…

Arkadaşlar,
Allaha şükür hayatta önemli oranda istediklerime ulaştım. Arabam olsun istedim. Bir sürü arabam oldu. İki tane karavanım oldu. İki tane motosikletim oldu. Onlarla özgürce gezdim. Kamplar yaptım. İnsanları sevdim. Dağlarda ateşler yaktım. Ben istediğim her şeyi yaptım. İstediğim gibi yaşadım. Bundan dolayı pişman değilim. Tekrar olsa hepsini tekrar yaparım. Gençlere önerim hayallerinin peşini bırakmasınlar. Özgürlük içinizde...

Bugün Güçlü'deki buzdolabının tüpünü ve yedek tüpünü de eve getirdim. Güçlü ile arkasında bir sürü kamp eşyasıyla geziyoruz zaten bir de iki tüp fazlalık etmesin dedim. Yazın kullanacağımızda yine hem buzdolabını, hem de tüpleri taşıyacağız Güçlü'ye... Güçlüde ayrıca minik kamp tipi tüp de taşıyoruz. Yani bu piknik tüplerine hiç gerek yok.
Selamlar...

Yazın bir büyük şubat tatilinde de bir küçük kamp yapabilirim. Bu şekilde tatil ihtiyaçları karşılanmış olur. Bunun dışında karavanda yaşamaya çalışmak çok zorlayıcı olacak. Bu nedenle karavanda yaşamaktan şu anda vazgeçtim. Ama belli de olmaz benim işlerim... Teknik olarak karavanda yaşamak mümkün. Ama teknik bir dizi sorunlar getiriyor ve bu sorunlarla uğraşmaktansa ev hayatını tercih ediyor insan. Evde yaşam ne olursa olsun çok daha rahat.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri