Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 337,834

Sıcakların azalmasıyla ben de yavaş yavaş karavana geçeyim diyorum. Karavanı Ulaşan'dan çıkaracağım ve bir süre serbest gezeceğim. Sıcak umuyorum ki yaz kadar rahatsız edici değildir. Gölgesiz mekanlarda da takılabilirim. Hem biraz üç sistem buzdolabımı kullanayım değil mi ama? Yıllar sonra bir üç sistem buzdolabım olmuş... Çok mu?
Bu haftadan sonra zaten haftiçleri karavanımda olmayı planlıyorum. Okula yakın yerlerde konaklayacağım. Yine serbest olarak. Gerektiği zamanlar ulaşana da girebilirim. Zorlanırsam Ulaşan'a girerim.

Arkadaşlar,
Bir karavancının yeri olmak zorunda değil. Yerler çok pahalı ve yeri aldıktan sonra da düzeltmesi, çevresini çevirmesi, Kapısı bacısı derken ciddi bir maliyet getirecektir. Bu yüzden şu sıralar yer düşünmüyorum pek.

Arkadaşlar,
Bir takım ihanetler insanın kalbine bir bıçak gibi saplanıyor.
Ve çok acıtıyor. İnandığınız, birlikte olduğunuz insanların,
arkanızdan çirkin şeyler konuşması da böyle bir şey.
Bunu ancak bu insanları hayatınızdan s**tirr ederek aşıyorsunuz,
ama içinizde hep bir boşluk kalıyor.

Düşünüyorum da...
İstediğim gibi olmakta ve yaşamakta özgürüm. Kimseye hayatımla ilgili hesap vermek zorunda değilim. Ben özgür bir kampçıyım. ve her zaman da özgür yaşayacağım.

Arkadaşlar,
İnsana tepeden bakan, insan hayatını değersiz gören her türlü yaklaşım s...tir edilmesi gereken insan tipidir.
Hayatınızda s...tir edilmesi gereken insanları zamanında s...tir edin.
Boşa üzülmeyin. Sizde bir sorun yok.
Yaşayın.

Bugün ekmeğimi geç mayalamışım. Akşam yemeğine yetişmedi. Ben de önce bir elma, sonra şeftali sonra da bir havuç yedim. Daha yemeğe çok varsa genelde meyve sebze yerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR