Pathfinder Kullanıcıları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Likya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 91
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,229

Likya

Ana Kamp
Merhaba esenyurtta direksiyon ve vites topuzunu değiştirttiğiniz yerin iletişim bilgilerini paylaşırsanız çok sevinirim.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba
Suan tam isim ve tel no yok aklıöda aöa uer cok basit tarif edebilirim
Esenyurt fatih sanayi sitesi girisindeki benzincinin sokagından içeirye giriniz sag taraftaki yanılmıyorsam 6 7 dükkan zaten girdiginizde görürürsünüz bulamazsanız
05531487914 den ulasın tarif ederim

Likya

Ana Kamp
Herkeze selam
Bende 2008 model aracımı satmaya karar verdim ilgilene olursa 05531487914 den ulasabilir .
Km 226 binde
Fiyat 87500
sorkel yükseltme alt koruma speycır vardır
Nakit ihtiyacından dolayı satmaktayım

Likya

Ana Kamp
Merhabalar bende artık aranıza 2006 model nissan pathfinder ile katuldım 240k araç ve yetkili servis bakımlı idi. Birkaç kozmetik düzeltme dışında bir sıkıntısı yok. Lakin sol taraf ayna tam olarak kapanmıyor bununla ilgili vir linl veya öneriniz olursa çok makbule geçecek şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlarEkli dosyayı görüntüle 510957

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba
Aynada hareket varsa camurdan veya tozdan sıkısıkşık yapıyor olabilir vd40 ve hava ile çözüme ulasabilirsiniz hiç hareket yoksa baktırmanız gerekebilir.

atsız53

Yeni Üye
İyi günler,yarın bir aksilik olmaz ise bende arazına 1997 model 3.3 v6 ile arazına katılacağım,ilk 4 çeker aracım olacak.2.sahibinden ve 110 milde tamirci bir dostumuzdan alacağım,Rize ye gidip aracı denemek için sabırsızlanıyorum..

Buradaki bütün yorumları severek okudum ve takip ederek bu araca karar verdim,şimdiden karar vermeden yorumları ile katkıda bulunan herkese teşekkür ederim...

MuratHoca6887

Ana Kamp
İyi günler,yarın bir aksilik olmaz ise bende arazına 1997 model 3.3 v6 ile arazına katılacağım,ilk 4 çeker aracım olacak.2.sahibinden ve 110 milde tamirci bir dostumuzdan alacağım,Rize ye gidip aracı denemek için sabırsızlanıyorum..

Buradaki bütün yorumları severek okudum ve takip ederek bu araca karar verdim,şimdiden karar vermeden yorumları ile katkıda bulunan herkese teşekkür ederim...
Hayırlı olsun. Bende geçen ay aldım. 2006 modelini. Gerçekten harika bir araç. Ben 1 aydır çok memnunum. Sizde memnun kalırsınız inşallah..

drdoguank

Ana Kamp
Merhabalar benimde kafamda hem karavan cekicek hem araziye çıkabilecek bir araç bakmaktayim ve pantfinder yada vitara düşünüyorum. Atsiz53 hocam siz aracı alabildiniz mi görüşleriniz nasıldır gönlümde r51 var ama bütçeyi zorluyor özellikle şu dönem ve km per çok fazla ondan r50 olabilir diyorum oda yakıt olarak biraz korkutuyor.yakit durumu olarak ne durumdadır bu araçlar parçaların pahalimi bilge verir yorumlarınız alabilirsem sevinirim

M3CSL

Ana Kamp
2 yıldır r50 path kullanıyorum
Lpgde 60 kurus cıvar yakar bence normal.parçaları pahalı değil ve bulunuyor.Konfor ve kalıte olarak çok memnun kalırsınız.

M3CSL

Ana Kamp
Bulunuyor,zamanında az satılmamış aslında bu araçtan,3.5lar nadir sadece,makyajlılar biraz daha az birde.Makyajlı var bende yalıtım konforu biraz daha iyi.

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
Yer
Ankara
ben 60 bin km kadar r50 kullandım, mekanik parçaları vardı 10 sene önce, ama orijinal buji kablosu distribütör kapağı filan bulunmuyordu ondan sordum.

Mürsel

Bunlar da benim canavarlar :) konum ANKARA
Yer
ANKARA
Merhabalar, 2 ay evvel ben de bi R51 aldım ve gayet memnunum. Bu araçlar hakkında her türlü bilgiye her zaman ulaşabileceğiniz bir whatsapp ve facebook grubu var. Grup üyeleri oldukça tecrübeli ve samimi. Sırf böyle bir grubu var diye bu araç alınabilir. Ama olur da alacak olursanız zaten aradığınız her şeyin bu araçta olduğunu göreceksiniz.

Ekli dosyalar

• 20200926_114622.jpg
    20200926_114622.jpg
    283.2 KB · Görüntüleme: 1

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,372
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,481,788
Kayıtlı Üye Sayımız
168,357
Kaydolan Son Üyemiz
ferwas
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 28 Günde Ziyaret Eden
Son 24 Saatte Ziyaret Eden

Çevrimiçi üyeler

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir