Ordu Off-Road Kulübü; Rize Ayder Yaylası Gezisi (01 Ocak 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yumuk52 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 54
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,423

yumuk52

Kamp I
Yer
ORDU
Ayder yaylasi

Gezimiz 1.1.2011 cumartesi saat 09.00 da Ordu Merkezden start verilecektir, 2 günlük düşündüğümüz gezimiz planı katılıma göre ayarlanacaktır. İrtibat Telefonları K.Akkuş 05327786615 M.Çelebi 05354467444

logo_ordoff.jpg

DSC 0600

Etiketler
Ynt: Ordu Off-Road Kulübü; Rize Ayder Yaylası Gezisi (01 Ocak 2011)

Arkadaşlar gerçekten güzel bir gezinti olacak iş yoğunluğu nedeni ile gelemeyeceğim için çok üzgünüm.

Şimdiden sizlere iyi gezintiler.

Arkadaşlar Karadenizli olupta yaylalarımızı gezmemek olmaz diye düşünüyorum. Ben geçtiğimiz kurban bayramı tatilinde gittim. Çok beğendim arkadaşlara ballamdıra ballandıra anlattım. Onları gaza getirdim. VEDE BAŞARDIM . Yaklaşık 10 - 12 Araç Allah'an bir aksilik olmassa çumartesi öğleden sonra AYDER'E varmış olacağız. Orada bizi çok sevdiğim Devrim kadeşim karşılayacak. Bize tulum ziyafeti ve kar Raftinki sözverdi.Pansiyonlarımız ayarlandı . Pazar gün o güzel goğayı keşfettikten sonra akşam dönüşe geçeçeğiz.BUNLARI ALLAH'TAN bir aksilik olmasa görüntüleyip sizlerle paylaşmayı umuyoruz.tş.

Heyecan ve merakla bekliyoruz resim ve videoları. Ben çok gitmeyi düşündüm ama kısmet olmadı. İnşallh bu yaza bende oralarda olucam. Güzel geziler....

merhaba arkadaslar ayderden resım yokmu . bu kadarmı resımler....

tanertrt' Alıntı:
merhaba arkadaslar ayderden resım yokmu . bu kadarmı resımler....
Sevgili Taner daha gezi yapılmamış, bu geziye ilişkin duyuru mesajı ;D Muhammer bey 'Gezimiz 1.1.2011 cumartesi saat 00.90 da Ordu Merkezden start verilecektir' demiş.
Yalnız şunu anlayamadım. Geziye gece yarısı mı çıkılacak? ;D
Gezi yapılınca mutlaka bol bol resimlerle paylaşılacaktır. Keşke Ordu'da olsaydım, kesin katılırdım

Sevgili Taner daha gezi yapılmamış, bu geziye ilişkin duyuru mesajı Muhammer bey 'Gezimiz 1.1.2011 cumartesi saat 00.90 da Ordu Merkezden start verilecektir' demiş.
Yalnız şunu anlayamadım. Geziye gece yarısı mı çıkılacak?
Gezi yapılınca mutlaka bol bol resimlerle paylaşılacaktır. Keşke Ordu'da olsaydım, kesin katılırdım

Rezil olduk ;D ;D sabah 09:00 çıkış saatimiz...
saygılar :D

saygılar bizden :smiley:

;D ozur ... artık resımler bol olur ınsallah...

emınımkı hemserılerım guzel ve eglenceli resımlerı beklıyorum

muammer çok iyi bir organizasyon yaptın.inşallah kar olur eğlence olur ,,horon bol olsun kar raftingide olsun ....sıcak havuz da bulunsun 13 14 araç olduk herhalde....hayde hayırlısı.....

Mamiciğim oraya gitmek için iyi bir yokohama mıchelın lastik lazım.sana da buldum biryerde ardından da ...lila lila lillaaa .....modern tolkıng..))))))) dj dj .....payır payır arazi soğuk bedava karakış teslim almış oy oy oyyyy.....

Pardon muhammer MİS.. Ben ilk defa böyle sitelere girdim ...bilemiyorum eksiklerim vardır herhasıl..

abiler hepinize hayırlı günler bende sitenizin yeni üyesiyim.çok aktiv değilim sitede ,ama elimden geldiği kadar takip etmeye çalışıyorum sizi.
valla şuana kadar bir cipim olmadı,inşallah ilerki zamanlarda düşünüyorum.
sizlere hayırlı yolculuklar,iyi eğlenceler diliyorum.,
ALLAH kaza bela vermesin............

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri