Offroad Gezisi Planı ( 6 Nisan 2013 ) Görseller

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,103

Etiketler

Ynt: Offroad Gezisi Planı ( 6 Nisan 2013 ) Görseller

2fast4u' Alıntı:
sadece Tek Fotomu?? :( :(

öyle Olsa Ne Komik Olurdu Dimi :smiley:

hepimiz Çektik Ama Daha Tasnif Edemedik Bir De Yorgunluk Var Yavaş Yavaş Yükleriz

[table][tr][td]bozo' Alıntı:
vidyoları Bekliyoruz ;d
merhaba Ömer Abi, Valla Güzel Bir Gezi Oldu Ama İnan Ben Bilmiyorum Yüklemeyi.. Zaten Bende Tek Bir Tane Video Var.. [/td][/tr][/table]

ahmet Bağce' Alıntı:
merhaba Ömer Abi, Valla Güzel Bir Gezi Oldu Ama İnan Ben Bilmiyorum Yüklemeyi.. Zaten Bende Tek Bir Tane Video Var..

merhaba

ben Bendekileri Yüklemeye Çalışıcam Zaten Sendeki Video Tek Video Yanlış Hatırlamıyorsam Bizim Yan Yana Geçiş Muhammet O Video Yu Youtube Ye Yükleyip Buraya Link Vericekti Hallederiz :smiley:
bu Arada Gezenbilir Başka Servere Taşındı Ben Dün Bir Kaç Resim Yüklemiştim Silinmiş Bendekileri Tekrar Yüklemeye Çalıştım Olmadı Birazdan Tekrar Denerim
ve En Önemlisi Bence Uzun Bir Aradan Sonra Çok Güzel Bir Gezi Oldu Katılan Herkese Tekrar Teşekkür Ederim

ahmet Bağce' Alıntı:
valla Ben Çok Eğlendim Ve Mutlu Oldum Kaçıranlar Düşünsün :smiley::smiley:

aynen Katılıyorum

siteye Hala Yükleme Yapamıyorum Face Linki Veriym Bendekiler İçin

siteye yükleme yapılmaya başlandı face linkimi sildim ;D ;D ;D

:smiley:

2013 04 06 637 800x450 800x450

2013 04 06 638 800x450 800x450

2013 04 06 639 800x450 800x450

2013 04 06 640 800x450 800x450

:smiley:

en son resimde user manual çalışanlar görülüyor RR nin ön çeki kancasını bulamadıkta :eek: :eek: :eek:

DSC03845 800x600

DSC03846 800x600

DSC03847 800x600

DSC03848 800x600

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR