Off-Road Simülasyon Pc Oyunları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serdaragdas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 351
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 178,031

serdaragdas

Kamp III
Yer
İSTANBUL
Web
keftarkustu.blogspot.com
Araçlarınızı kırmadan kullanmakmı istiyorsunuz.?
Dağları tepeleri son model araçlarlarınızlamı dolaşmak istiyorsunuz.?
Diff kilit,ok 144 lastik, ve diğer tüm ekipmanlar aynı anda olsunmu istiyorsunuz.?
Toyota land curiser,cj5,suziki vitara,toyota bigfoot,mercedes benz unimog,land rover defender 110 ve daha bir çok lisanslı araç sizleri bekliyor.
1996 yılında yapılmış ve unutulmuş bir oyun SCREAMER 4x4 pc oyunu
ve 2008 yayınlanmış MOTORM4X Offroad Extreme iyi oyunlar..........

Etiketler
Ynt: Off-Road Simülasyon Pc Oyunları

1138119475 screamer4x4 11

Screamer 031

Screamer 051

Screamer screen0041

35401 full1

Göze Çarpan Özellikleri:
*Yarış için 3 geniş bölge: Alpler, Alaska ve Rocky Çölü,
*10 adet 4x4 aracı kendine has fiziksel özellikleri ile,
*4 farklı yarış tipi:
#Race : Tur bazlı yapay zekaya karşı yapılan bildiğimiz yarış
#Longrun : Zamana karşı yarış
#Pathfinder : En hızlı yolu bularak sonuca ulaşmak.
#Trial : Serbest gezinme modu
*Parçalanabilir araç ve mekanlar,
*Modifiye edilebilir araçlar ve eklentiler,
*Değişebilir hava koşulları ve sıcaklık değerleri,
*Hareketli doğa (yere düşen yapraklar, sallanan otlar ağaçlar...)

screamer 4x4 pc oyunu tam zamanlı bir yarış simülasyonu. bir çok etap var.lisanslı araçlarla oyuna tam bir hava katılmış.

screamer 4x4 oyununun özellikle 4x2,4x4, diferansiyel kilidi (ön ve arka) gibi özelliklerle lastiklerin ve süspansiyonların değiştiğinde yola yansıması güzel olmuş. araçlar 4x4 trial severleri tatmin edebilecek çeşitlilikte.
bir güzel yan da görevlere giderken yolu kullanmak zorunda olmamanız. rotanızı kuş bakışı bir şekilde dere tepe dümdüz gidebilirsiniz. - altınızda bir jip var nihayetinde -
oyunda tri4l, r4lly, r4ce, p4thfinder, offro4d formula4 ve dr4g yarış tipleri mevcut. daha hepsini oynamadım ama eminim hepsi çok zevklidir.

Selamlar,

Forbidden

You don't have permission to access /images/Reviews/pc/screamer-4x4/screamer-4x4-3.jpg on this server.

hatası veriyor link.. iyi gunler reha

hayatım screamer oynamakla geçti ,hala da oynuyorum.Süper bir oyun. :smiley:
Motorm4x Offroad Extreme i ilk defa duydum hemen bulmam lazım :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,534
Kayıtlı Üye Sayımız
172,202
Kaydolan Son Üyemiz
Faruk.K

Geri