NİYET VE SAMURAİ FIRLAMASI

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan freegraf Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,065

freegraf

uzun aradan sonra bakalım neler olmuş hayatta
Yer
istanbul
Selamlar Sn bu bölümün arkadaşları,paylaşmak güzeldir.[güzel olursa]epey zamandır dolanıp duruyorum.forumda olan arkadaşlar farkındalar.Nihayetinde.Nasip ise malum siteden bir arac buldum.sahibi ile konuştum.bana olumlu gibi görünüyor.Birde sizin ile paylaşayım dedim.Fikir ve önerileriniz benim için önemlidir.[ilan no.79494945...Şİmdiden katkıda bulunacaklara teşekürler derim.Bu aracı alıp ufak ufak işlemek ve zahmete girmek nekadar akıllıca bilemiyorum,ama temelin gidip muza biilerek basması gibi olmaz,İnşaallah.

Etiketler
Ynt: NİYET VE SAMURAİ FIRLAMASI

Bingölde araca baktırabileceğiniz birileri varmı?Gidip düşünülen şekilde bulamamakdavar bu işin içinde.Maalesef birçok araç ilanında gerçek ile resimler/anlatımlar arasında ciddi farklılıklar çıkabiliyor.Yol,masraf vs.sonrasında sıkıntılı olmakta.
İstanbul ve yakın çevresinde bu fiyat yapısında benzer araçlar bulabilirsiniz.

Teşekürler Sn.Akiva.uyarılarınız için teşekürler.Dedikleriniz not defterine ilintilendirildi.sağolunuz iyi paylaşımlar.Bingöl e yakın arkadaşlar var Elazığdan gidip bakabiliriz dediler.O yuzden biraz daha yakın duruyorum.Durum, şimdi takip mertebesinde.Hal böyle

Şöylede bir durum var, aracın 10 senelik muayenesi yok.Arkadaş sordurdum yalkaşık 790 bin gibi bir meğlağ ediyormuş dedi.Bu borcu da fiyatın içindemi değilmi ? ona da tam bir karar verilmiş değil.Burada bir fululuk var.Sahibi ile konuştum arkadaş iyi niyetli gibi.tabiiki telefon ile bir kere görüştüm.Bilgilerinize.....Cevdet bey umarım iyisiniz.selamlar ile hoşca kalınız.

freegraf' Alıntı:
Şöylede bir durum var, aracın 10 senelik muayenesi yok.Arkadaş sordurdum yalkaşık 790 bin gibi bir meğlağ ediyormuş dedi.Bu borcu da fiyatın içindemi değilmi ? ona da tam bir karar verilmiş değil.Burada bir fululuk var.Sahibi ile konuştum arkadaş iyi niyetli gibi.tabiiki telefon ile bir kere görüştüm.Bilgilerinize.....Cevdet bey umarım iyisiniz.selamlar ile hoşca kalınız.
Teşekkür ederim;iyiyim..
Borcunu sorgulatıp fiyattan düşerse problem olmaz + tanıdığınız bir ustaya gösterir okey alırsa..
esas kararınızı verirsiniz;mesela ben;11bin lira verdim hiç görmeden aracı alırken :smiley: ;D

Cevdet bey borcu arkadaş sorup bana dönecek usta da ayarladım gibi.Km re nin doğru olma ihtimali sıfır.şimdilik beklemedeyim.Tabiiki kullanıcı arkadaşların tecrübe ve önerilerinide bekliyorum.iyi paylaşımlar.

yahu arkadaşlar niye kimseden daha doğrusu samuraisi olamlar cevap vermiyor Yoksa .görmerdimizmi iyi paylaşımlar.

Sn.Dostlar bu aracı almaya çok yaklaştım.Allah nasip ederse olacak.gibi gibi.yalnız onu ta Bingölden getirmek beni düşündürüyor.eksikleri var.Muamelat acısından da sıkıntılar var.paylaşayım dedim.herkese selamlar ve iyipaylaşımlar dilerim.

Bizim buralarda'da bir samurai var;hartoplu ve tenteli;88'mi 85'mi neydi :smiley:
sıkışık vatandaş;7-7,5 gibi bir fiyat yazmıştı;belki daha aşağıya verir..

Sn.Cevdet hocam Teşekürler.ben hafta başı Bingöl e kaparoyu yolladım.İnşaallah bir sıkıntı olmaz,eski usul söz e dayalı bir güven ile Tevekelullah dedim. yolladım.Bakalım yarın öbürgün havanın durumuna göre diğer işlemler başlayacak.vaziyet bundan ibaret.Bu gün iş icabı Bursa tarafındayım.buradan ulaşabildiğim tüm dostlara selam olsun.

freegraf' Alıntı:
Sn.Cevdet hocam Teşekürler.ben hafta başı Bingöl e kaparoyu yolladım.İnşaallah bir sıkıntı olmaz,eski usul söz e dayalı bir güven ile Tevekelullah dedim. yolladım.Bakalım yarın öbürgün havanın durumuna göre diğer işlemler başlayacak.vaziyet bundan ibaret.Bu gün iş icabı Bursa tarafındayım.buradan ulaşabildiğim tüm dostlara selam olsun.

Şimdiden hayırlı olsun diyeyim. Aldıktan sonra ki paylaşımlarınızı bekliyorum. Aynı araç benimde çok dikkatimi çekmişti ve incelemiştim. Sonucu merak ediyorum.

Herşey gönlünüzce olsun.

SN.Bülent bey teşekürler.Nasip diyelim.Hani derler ya, Gelin ata binmiş ya nasip demiş.İnşallah tamamına Hayrlısı ile ulaşırım.ist gelince Buradan gelişmeleri yanınlarım.iyi günler sağlıklar ,iyi paylaşımlar dilerim.

Arkadaşlar aracı aldım.(Vekaleten).Bingöl Adaklıdan Elazığ Karakoçana getirtim.Şİmdi orada bekliyor.Getirecek nakliyeciler ile görüşmelerim.sürüyor.Gelişmeleri paylaşacağım.İnşaallah benim ve tanıştığım bütün arkadaşlar ile hayrlı olur.iyi vakitler geciririz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri