Navara Aracımla Yaptığımız Off-road Modifiye Çalışmamız :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan lordshouthampton Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,365

lordshouthampton

Ana Kamp
14976EFA FA98 4795 9D12 ACC313E824EE
14976EFA FA98 4795 9D12 ACC313E824EE
71774321 4980 4262 BB42 F72E3DA83278
İzmir Nissan Ata Servis’te Gürcan usta ile yaptığımız Navara offroad modifiye çalışmamız. Arazi şartlarına göre şahane bir çalışma oldu. Fotoğraflar ekte. Eğer İzmir çevresinde kamyonet aracında ufak dokunuşlar yapmak isteyenler varsa kesinlikle burayı öneririm!

Aracınız çok güzel Allah kaza bela vermesin. Fakat biraz daha yükseltme yapsanız özellikle ön tarafa çok daha iyi performans alacağınızı düşünüyorum.

Fotoğraflardan çok belli değil ama epey yükselttik. Araç normalinden 10 cm daha yüksekte şu anda. Konfor ve yol tutuş açısından bu açının iyi olduğuna kanaat getirdik. Lastiklerle de bunu destekleyince istediğimize ulaştık. Karda şahane bir performans gösteriyor, çamura sokmadım daha...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri