Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,480
Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Selam arkadaşlar, eski üyelerinizdenim ,tüm kayıtlı arkadaşlara dosytlara sevgilerrr uzun zamandır sitenin faaliyetlerine bakma imkanım olmadı, ama bundan sonra takibi bırakmak yok, hiç bir şey için geç değil diyen arkadaşlarımın etkisiyle, artık motorda arkada oturan olmayacağım inşalah 43 yaşındayım ve beni motor ehliyet kursuna yazdırdılarr, çok istediğim bir şeydi, hep geç kaldığımı düşündüm bu siteye kayıt olduğumdan beri hep aklımda, arkadaşlarda gezdirmeye başlayınca daha da ısındım otomobilehliyeti cüzdanda ama kullanmak için nedense araç almaya niyetlenmedim, motorun M sini de bilmem diyebilirim , bakalım yapabilecekmiyim, inşalah yaparım, bunu paylaşmak istedim,

Etiketler

35 yaşında iflah olmaz bir enduro tutkunuyum. Her türlü aktiviteye beni de çağırın darılırım:smiley:

Merhabalar..

32 yaşında İzmir/kemalpaşa dayım. Yakın bir zamanda honda cbf150 veya cbr 250 almayı düşünüyorum ama kararsızım bakalım sizin de yardımınızla bişiler yapıcaz artık. Tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacaım var..

merhabalar ben muzaffer orman honda pcx 125 lik scoter im var yurt içi yurt dışı gezmeyi seviyorum 27 yıllık devlet memuruyum harita kadastro teknisyeniyim 1963 ankara doğumluyum geziye programı yapacaklar ben yanlarında düşünürlerse sevinirim

murat hocam yaz tatilinde yurt içi yurt dışı düşündüğün tüm gezilerde benide yanınızda düşünürseniz sevinirim sevgiyle kal

Selamlar! 28 yıllık B sınıfı ehliyetli olmama rağmen ancak Ağustos 2013 te A2 ehliyetim oldu. Yeni bir meraktı benim için. Ve YAMAHA marka, XMAX 250, 2013 model motosikletim ile Eylül 2013 ortalarında başladığım, 2200 km 'lik İstanbul dan Marmarise kadar (aralarda konaklamalı) 15 gün süren uzun bir yolculuk yaptım. Önemli bir deneyimdi benim için.
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir şirketim var. Yeni yer ve insanlarla tanışmaktan hoşlanırım.
Daha çok şey paylaşmak üzere, sağlıcakla.

merhaba aranıza istanbul ŞİLE den katıldım.5 yıldır motor kullanıyorum.yılda iki kere 15 er günlük tek başıma uzun yollara çıkıyorum.herkese saygılar güvenli sürüşler.

DSCN0298

merhaba kayserıden hasan polat lada nıva ıle arazının tadını cıkarıyorum ama klasık 1969 modle jawamın yerı bambaska :smiley:

130

Merhabalar. Ben Tarık ERDEN. 1978 doğumluyum ve İstanbul da ikamet etmekteyim. Finans sektöründe çalışmaktayım. Henüz 3 aylık Rüzgar isminde bir oğlum var. Eşim ile birlikte onu insanlara ve doğaya saygılı bir birey olarak yetiştirebilmek en büyük hedefimiz.

Yaklaşık 2 sene kadar önce arkadaşlarım benim adıma bir hesap açıp bana sürpriz yapmışlar. Nick ide aramızdaki bir espiri konusu olan dağcı papaz olarak almışlar
Ara ara sitenize girip baksam da pek aktif olamadığımdan tanışma başlığımı yeni açıyorum. Kusuruma bakmayın lütfen.

Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım hesaplarımı insanların birbirlerine gösteriş alanı olarak kullanmasından dolayı kapattım. Sizin siteniz haricinde bir tek Vstrom Türkiye isimli bir motosiklet sitesinin aktif üyesiyim. Eminim burada da bizim siteden üyeler bulunmaktadır

Doğada vakit geçirmek ve o vakti geçirirken de ona mümkün olduğunca minimum düzeyde tahribatda bulunmak (maalesef olmama olasılığımız yok) en büyük hobim. Umarım Allah yardım ederde en kısa sürede hayırlısıyla eşimle hep hayalini kurduğumuz zeytinliğimizi alır ve yerleşik köy hayatına geçebiliriz.

Motosiklet olarak Suzuki DL 650 (Vstrom) kullandım yaklaşık 15.000 km. DAha sonrasında sattım ve şu an bisikletim ile kendimi dizginlemeye çalışıyorum :'( En kısa sürede tekrar edinebilmeyi çok istiyorum.

Doğayla içiçe güzel günler dileğiyle..

Selamun aleyküm arkadaslar. Bayağıdır kimse birşey yazmamış bari ben birşeyler yazayım hem aranızada katılmış olurum. İsmim özcan pendikte yaşıyorum 92 yılında motorsikletle tanıştım ozamandan beri motor kullanıyorum tabiyki kısa kısa aralar verdik daha doğrusu bazen verdik bazen verdirdiler. :D 18 ay askerlik için ara vermiştim birkeresinde, birkere de motorumu tamire verdiğim motorcu uzayınca 9 bin liramda onunla uzamıştı :'( birdefasındada cbf 150 motorumla kaza yapmıştım sol bileğim ve sağ kolum kırılmıştı ayrıca sağ dirseğimde cıkmıştı talihsiz bir kaza. Neyse ki şuan bileğimde ve kolumda bir sıkıntı yok. onun haricinde pek ara vermedim. En çok da iş yüzünden ara veriyorum bazen hafta sonlarıda çalıştığım için motoru uzun bir süre göremediğim oluyor. Suanki motorum suzuki drz 400 sm çok memnunum. herçeşit motor kullandım nerdeyse ama benim tarzım bu. 1 senedir bende çok zevkli ve eğlenceli. Bundan önce cbf 500 vardı o motor yol gezilerinde güzeldi bursaya gidip gelmiştim çok rahattı mesela. Ama biraz ağırdı drz ise hem hafif hem kıvrak. Yol bittimi araziden devam... umarım beraberde gezilere gideriz. Herkese hayırlı, kazasız, belasız günler...

Merhaba
Bende sorunda motorize oldum..:D
Daelim S3 Advance 250 scooter sahibiyim. Hobi amaçlı aldım ve iyikide almışım çok güzel stresimi alıyor.
Hepinize kazasız belasız sürüşler..
Mete Güney
Balıkesir

Tüm motosiklet tutkunu arkadaşlar merhaba yaklaşık olarak 30 yıldır motor kullanıcısıyım her tip te motor kullandım halada motora devam yaz kış aralıksız :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri