Motorunuz Nedir?

hayrullah ipek

Yeni Üye
Ynt: Motorunuz ne?

BMW F650 GS..

ben henüz araziye çıkarmadım motoru, bu ilk motorum ve daha 3000 km bile olmadı, önce biraz daha tecrübe edineyim, arazide motorun altında kalmayayım :D

genelde kısa geziler için motorlayım ben de, arada da şehir içi - maltepe'de oturup tepebaşı'nda çalışınca sabah köprü trafiğini motorla geçmek çok keyifli oluyor- takılıyorum, ama önümüzdeki hafta, motorla izmir'e daha doğrusu bandırma-balıkesir-burhaniye-yenifoça şeklinde bir rota ile motoru ailemle tanıştırmaya götürme planlarım var :D
Çok iyi bir motor, istediğin gibi dağ tepe gezebilirsin, tadından yenmez:smiley::smiley:

hayrullah ipek

Yeni Üye
Merhabalar,
Honda Goldwing GL 1800
Daha önce F650 GS vardı, şimdi Goldwinge döndüm. Daha tam tadını alamadım baharda uzun bir rota ile keyfine varırım, umuyorum

KırmızıGezgin

Yeni Üye
Merhabalar,
Gezenbilir'de yeniyim.
Motorum Bajaj Pulsar NS 200
Ev-iş arası ulaşım ve kısa mesafeler için kullanıyorum. Ancak uzun yol yapmak da isterim.

Herkese selamlar.

M.Gökhan

Yeni Üye
Yamaha MT 09 Tracer. Bundan sonra kısmetse KTM 1190 ADV ile devam edeceğim. Ama bu motorumdan da çok memnunum. Bu yaz 5200 KM İzmir karadeniz Doğu Turu yaptım. 5200 km beni hiç üzmedi. Ama tam enduro kadar rahat değildi tabi :smiley:

Forum istatistikleri

Konular
100,035
Kullanıcılar
167,905
Son üye
Akdenizgezgini

SON KONULAR