Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 366,977

Etiketler

merhaba;

2014 Suzuki GW250 Inazuma

9 sene CBF150 kullandım şehir içinde cbf yakıt perf olarak iyiydi ama şehir dışında yetmiyordu.
inazuma ikisinde de çok iyi

Bilmem onu kullanan bi abimizle gezimiz oldu ama bizzat kullanmadım ama africa bir tatlı geliyor bi başka çekti beni kendine baykuş gibi kafadan

Arkadaşlar merhaba
İbrahim Özen
Regal raptor dd125

iki teker forumlarda yeniyim hali ile iki teker de de Regal raptor de 125cc motor aldım ama çok yardımcı olmanız gerekmekte karbüratör almam lazım benden önceki sahibi tek silindiri iptal etmiş ve tekli karbüratör kullanmış şimdi almak istiyorum ama bazı satıcılar tekli vermeye çalışıyor bilgisi olan var mı ?

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar selam.
Adım Birkan.
Motorum Bajaj Dominar 400

Bu 5. motorum.
Yaklaşık 5 yıldır motosiklet kullanıyorum.
Adventurk klübüne üyeyim.
Aranıza Kocaeli/Gebze den katılıyorum.
Evli 2 çocuk babası 28 yaşındayım.

Merhaba bajaj discover 150 s başlangıç motorum 2016 dan bu yana yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum bana hiç sorun çıkarmadı belkide en güzel yanı bütçe dostu ekonomik bir motor olması bu motorla egeye gitmeyi planlıyorum bakalım..

Merhaba
Motorum Piaggio x10. İzmir’den çıkıp çadırla kamp yapabilecek bir grup ve zamanımın olmasını istiyorum. Umarım bir gün denk geliriz.

Merhaba,

Softail breakout ve exc f sahibiyim. Şile Riva gibi İstanbul da yakın konumlarda exc kullanmakla beraber vakit bulduğum dönemlerde softtail ile de geziler yapmaya özen gösteriyorum, aktivite ve gezi tekliflerine açığım.

Görüşmek üzere.

IMG 13231
IMG 13231
200 duke 990 sm-t ve triumph tiger 800 xrx

IMG 13241

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.