Midland G7E XT hakkında yardım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,459

[TR]BOZO

Zirve
Selamlar

Midland g7 xt bu gün elime geçti, menüye bir girdim bir daha çıkamadım, şarja koydum rahatladım,
ne kanal ayarı ne ton ayarlarını yapamıyorum birini ayarlıyorum ekran yanıp sönüyor öbürünü ayarlamaya çalışıyorum diğerinde başka bir şey oluyor, bana sorarsanız kullanma klavuzuna göre yaptıklarım doğru, ama olmadığına göre bir şeyler yanlış. daha önce hiç telsiz tecrübem yok, yardımcı olursanız sevinirim.

saygılar.

Etiketler
Ynt: Midland G7E XT hakkında yardım.

Selamlar

312 kanala kadar düzenleme yapmak için CTCSS tonları alt kanal ayar fonksiyonu

G7 de bu özelliği bulamadım nasıl ayarlanacağını bilen varmı ?

Saygılar

Ömer Abi Menüye basıp kanal ayarlamaya geldiğinde bir kere basarsan alt ton ayarını yapabilirsin...

selimsani' Alıntı:
Ömer Abi Menüye basıp kanal ayarlamaya geldiğinde bir kere basarsan alt ton ayarını yapabilirsin...

açıklama için sağol yaptım 38 de bitiyor. 312 nerde orda takıldım

Birşey olmaz Ömer Abi yaw... Özlettin bu arada kendini, görüşemez olduk artık valla...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri