Mersin'de Bir Defender 110 Topluyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gazi sezer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 757
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 97,794

gazi sezer

www.meroff.com
Yer
Mersin
Web
www.meroff.com
Arkadaşlar selam, Adım Gazi sezer Mersin'de yaşıyorum ticaretle uğraşıyorum 43 yaşındayım, bundan 2 ay önce Almanya'dan abim aradı sahibinden.com da bir defender ilanı görmüş satılık diye il Trabzon bana bu aracı git al dedi ve herşey o telefonla başladı nereden bileyim bende bu virüse kapılacağım, Teyze oğlu ile birtliktke biz kalktık trabzona gittik aldık defender'i tam 1260 km yol geldik yaşadığımız 1260 km macerayı daha sonra detaylı anlatayım unutamayacağız bir anı yaşadık anlatacağım çok şey var trabzon 80 km çıktık iki lastiğimiz birden patladı ve bijon anahtarıda yok arabada devamı daha sonra.

Etiketler
Ynt: Mersin'de Bir Defender 110 Topluyoruz

Hadi bakalım kolay gelsin. Yaptıktan sonra bölgedeki gezilerede katılırsınız artık. Mersin-Adana-Osmaniye ortak faaliyetlerimiz oluyor.

bizde çok sabırsısız bir an önce biterde bizde katılırız

IMG 0783

gazi abi allah kolaylık versin :smiley: uzun ve ince bir yoldasınız buralardan ne parça lazımsa haber ver hemen halledelım.. mersın taraflarında cok zor bulursunuz

sağol berk teşekkür , haklısın buralarda parça sorun senden ricam göstergelerin çevresi ve onu tutan kısmı aldım ust panel sağlam göğüs en ust ama orta duğmelerin olduğu yer iyi değil birde torpido gözünü düşün onun alt kısmı uzun bölüm ha birde iıkaz lambaların olduğu panel lazım

ınsallah emegınızın hakkını alırsınız ama su macera yarıda kaldı ısın en tatlı yerıydı bı ara anlatda dınleyelıma bıcıgım cok sabırsızlıkla beklıorum bu yol maceraları cok hos olur

sitemiz sayesinde tanıştığım gazi abi, aracınız hayırlı olsun. bu arada resimlerdeki şapkalı benim :D benziinli denemiştim bakalım dizeli nasıl olacak. bitsin inşallah bir tur verirsin artık ;D

aracınız hayırlı olsun, bende mersindeyim sizinle tanışmaya ve aracı göremeye mutlaka gelirim iyi çalışmalar

sizden gazi abiye bahsettim. bu arada sizin aracıda viranşehir'de birkaç kez gördüm. ayrıca karşısında kahverengi güzel boyanmış ve toplanmış birde williys jeep vardı.

evet bora bey dolphin sitesinde kuzenler var ara sıra oradayım o williys'ı bende görüyorum ama sahibi kimdir tanımıyorum

ali arkadaş teşekkür aracı toparlıyoruz bu cumartesi astar atılacak önümüzdeki haftanın sonunda elektrik ve döşemelerde biter bu arada bora arkadaşlada tanıştınız bora ile bende karadan tanıştım arabayı gördü ve bazı fikirlerinden faydalandım bu arada Bora'yada teşekkürler, sizde ne zaman isterseni gideriz arabanın yanına.0 532 3340141

gazi abi aynen devam :smiley: iyi gidiyosun ama acele etme yavaş yavaş işlerini listeleyerek devam et

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR