Magnezyum Çubuğu Öneri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selçuk 10 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,566

selçuk 10

Yeni Üye
Yer
beykoz
Herkese merhabalar..
İnternet ortamında çok fazla fiyat ve çesitlilikte magnezyum çubuğu buldum.En çok tercih edilen yada tavsiye edebileceğiniz varsa ardımcı olursanız çok sevinirim..
20 tl ye de gördüm 150 tl ye de gördüm onun için çok kararsız kaldım.
Forumda yeni olduğum için marka ismi veriliyormu etik açıdan bilmiyorum ama en çok satılan ve tercih edilen ahşap saplı ve farklı cm boylarında bir marka buldum ama o da maalesef şuan için piyasada yok..
Görüş ve önerilerinizi bekliyorum..
Saygılar...

Etiketler
Benim şahsi görüşüm olarak, mevcut piyasadaki orta kalite bütün “fire starter” lar ile yarar. Mühim olan hazır bulunduracağınız veya hazırlayacağınız kav malzemesidir.
Bu cevabı yazmadan 10 dakika önce yeni hazırladığım kav setimden bir parça test edip , işe yaradığını gördükten sonra gerisini çantama koydum.
Benim asıl kavım vazelin emdirilmiş gazlı bez parçalarıdır. Yeni hazırladığım bu parçalardan birini iplik iplik ayırıp magnezyum çubuğu ikinci sürtmede ateşi başlattım.
Tabii bunun öncesinde ateşin devamı için bol miktarda ahşap yonga yanımda vardı.

Selamlar ,

Burak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese merhabalar..
İnternet ortamında çok fazla fiyat ve çesitlilikte magnezyum çubuğu buldum.En çok tercih edilen yada tavsiye edebileceğiniz varsa ardımcı olursanız çok sevinirim..
20 tl ye de gördüm 150 tl ye de gördüm onun için çok kararsız kaldım.
Forumda yeni olduğum için marka ismi veriliyormu etik açıdan bilmiyorum ama en çok satılan ve tercih edilen ahşap saplı ve farklı cm boylarında bir marka buldum ama o da maalesef şuan için piyasada yok..
Görüş ve önerilerinizi bekliyorum..
Saygılar...

Fikir verebilir.

Video: https://youtu.be/yPS4ZxI4Zwo

özellikle istediğim bir ürün ama maalesef hiçbir yerde bulamıyorum

Haklısınız. Şimdi baktım Amazon’da da yok. Ama aynı firmanın farklı modeli satışta. Türkiye’ye gönderim yapıyorlar ama kargo, %20 gümrük vergisi gibi maliyetlerin yanında zannetmiyorum ama zayıf ihtimal gümrük mevzuatına takılma riski de var.

Eğer yurt dışından getirtmeyi planlıyorsanız;
ürünleri son derece başarılı ve tatminkar sonuçlar verecektir.
Web sitesi, Türkiye'ye sevkiyat yapmıyor dese de, mail ile kendilerine başvurduğunuzda (TR için sevk) size yardımcı olmaktadırlar. Kargo maliyetini azaltmak için, eğer çevrenizden ihtiyaç sahiplerini toplayabilirseniz toplu alım ve kargo maliyetlerinde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.