Magellan Explorist 710 Açılmıyor

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oyunageldim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,054

oyunageldim

Yeni Üye
Arkadaşlar iyi günler
Geçen sene magellanın büyük bir merakla aldığım bu modelini bilgisayarıma bağlayıp içerisine harita yüklemek isterken birşeyler oldu sanırım virüs kaptı yada çöktü ve birdaha açılmadı
Düğmesine basıp açmaya çalıştığımda aşağiki ekran ile karşılaşıyorum

Arkadaşımda bu sene ayni modelden bir adet hediye getirdi,onada türkçe harita yüklemek adına bilgisayara bağladığımda ayni sorun oluştu,bahtsız bedevi gibiyim 😊

Elimde 2 gps var ve İkiside durumda 😬bunu nasıl düzeltebilirim

F695141E 19ED 4288 9B9B 1C58E759C7DA

Etiketler
Öncelikle geçmiş olsun. Yüklemeleri yaparken işlem tamamlanmadan cihazı bilgisayardan ayırmış olabilir misiniz? Ya da cihazın elektrik bağlantısını kapatmış olabilir misiniz? Cihazı tam tanımamakla birlikte cihazın resetleme veya fabrika ayarlarına dönme menüsü veya tuşu varsa onu deneyebilrisiniz.

Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
Bilgisayara ne zaman bir cihaz yada bir hafıza kartı taksam önce çıkış yapıp sonra fişini çekiyorum
Evet reset tuşu var bir işe yaramadı ayni ekran geri dönüyor

Bu konuyu incelemişmiydiniz?

Arkadaşlar iyi günler
Geçen sene magellanın büyük bir merakla aldığım bu modelini bilgisayarıma bağlayıp içerisine harita yüklemek isterken birşeyler oldu sanırım virüs kaptı yada çöktü ve birdaha açılmadı

Arkadaşımda bu sene ayni modelden bir adet hediye getirdi,onada türkçe harita yüklemek adına bilgisayara bağladığımda ayni sorun oluştu,bahtsız bedevi gibiyim 😊

Ekli dosyayı görüntüle 521197

Arkadaşlar iyi günler

Ekli dosyayı görüntüle 521197
Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum çözüm bulabildiniz mi? Tek Türkçe Forum burası var cihazla ilgili .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR