lmf2 Becker Campanion bıçak seçimi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mücahit Topçuoğlu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,406
abilerim ablalarım bu yaz babamla kampa gidicez kamp için 2 bıçak arasında kaldım kullananlar yardım edebilirmi ka-bar sitesinde [color=rgb(175, 163, 148) !important]Becker Campanion[/color] 112 dolar gerber sitesinde lmf 2 108 dolar aralarında fiyat farkı çok az hangisini alsam diye düşünüyorum teşekkürler

Etiketler
Ynt: lmf2 Becker Campanion bıçak seçimi

selam KA_BAR BK2 yi nereden almayı planlıyorsunuz?
Ankarada bulamadım. :(

Ka-Bar BK2 LMF2 ye göre daha sağlam bir bıçaktır.
Kabarda diş yok, gerberde var. Eğer odun işine girişecekseniz kabar öneririm.
gerber Kabara göre daha hafiftir.
LMF2 türkiyede bulunuyor ancak 300TL den aşağı bulmanız çok zor.
BK2 TR de yok sanırım.

Becker ergonomisi itibarı ile çok güzel bir bıçak.Ele çok rahat oturuyor,kaymıyor,kullanması çok rahat.Yalnız biraz kalın bir çeliğe sahip ve ağır bir bıçak.Bu ağırlığı taşıma esnasında sorun yaratıyor.Aynı bıçağın 4 veya 4.5 mm kalınlığa sahip bir modeli olsa tek geçerdim.
Lmf2 yi kullanmadım,bilmiyorum ama gerberin düz ağızlı bir modeli tercih edilebilir bunun yerine.

cank' Alıntı:
selam KA_BAR BK2 yi nereden almayı planlıyorsunuz?
Ankarada bulamadım. :(

abi amazondan almayı planlıyorum bizim emniyettende izin alıcaz hem bulgaristandan babamın arkadaşı var ayarlıyacağız bir yerden ztn burda karışmıyorlar fazla

sinan-izmir' Alıntı:
Becker ergonomisi itibarı ile çok güzel bir bıçak.Ele çok rahat oturuyor,kaymıyor,kullanması çok rahat.Yalnız biraz kalın bir çeliğe sahip ve ağır bir bıçak.Bu ağırlığı taşıma esnasında sorun yaratıyor.Aynı bıçağın 4 veya 4.5 mm kalınlığa sahip bir modeli olsa tek geçerdim.
Lmf2 yi kullanmadım,bilmiyorum ama gerberin düz ağızlı bir modeli tercih edilebilir bunun yerine.

valla ağırlık hiç sorun değil hem 2 kişiyiz hemde otobüsle gidicez 500m belki yürürüz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR