Land Rover Defender Satış İhaleleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ali fatih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 639,184

ali fatih

Kamp II
Yer
istanbul
Arkadaşlar
Ben bir LR defender sevdalısıyım. Ancak henüz bir defender alıp da keyfimce süremedim.
sırf bu zevki daha yakından tadabilmek için bu siteye üye oldum ki sizlerin maceralarınızı dinleyip kendimi bu dünyanın içinde mutlu kılmak için.

ben bir gün ki o artık yakın sayılır. defender 110 alacağım ancak çok param yok. onun için ihaleleri kovalamak zorundayım. biliyorum oradaki akbabalar bunu kullanmak isteyecekler ama olsun. Ama bu ülkede ihaleleri takib etmek için ne yapmam gerektiğini bilmiyordum.
Ama bu sitedeki arkadaşlar bana yardımcı oldularda artık ihaleleri takip edebiliyorum.
Bu arada sayın Raci Ozanoğlu ve Nejat Kurtkaya bana yardımlarından dolayı teşekkür ederim.
neyse lafıfazla uzatmadan isteğimi söylemek istiyorum.

Ben bu sitede güncel ihaleler diye bir sayfanın açılmasını ve günlük olarak bu ihalelerin takibini, üyelerin takib edebileceği şekilde yayınlanması gerektiğini düşünüyorum. bununla ilgili sizlerden bilgi almak ve bunun olabilirliğini merak ettiğim için bu konuyu açtım. fikirlerinizi bekliyorum

saygılarımla
Ali Fatih Güngör

Etiketler
Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri

Evet bence çok isabetli bir konu başlığı açtınız araç arayan arkadaşlara çok faydalı olacağını ümit ediyorum tebrikler.Öyleyse ilk ihale adresini ben vermiş olayım MKE araç ihaleleriyle ilgili site adresi '' www.mkehurdasan.com.tr '' ...Raci OZAN

sağolun teşekkür ederim. Raci bey
bence bunun bu sitede forum konusu değil, bu sitede sayfa olması daha iyi olur gibi geliyor bana

saygılar

Evet daha iyi olur yönetim takipdeyse konuyla ilgili müsbet veya menfi cevap verecektir diye umuyorum.Raci

Evet arkdaslar boyle Raci beyin verdiği gibi arac satış ihalelerinin oldugu siteleri ve ya kuruluşları bu başlık altında versek cok iyi olacak ihitiyacı olan arkdaslara cok faydası dokunacagına emınım saygılar....

Yanlis bilmiyorsam bu tarz ihaleler iki ana adresten takip ediliyor. TASIS ve HURDASAN. Yerel belediye ihalelerinde de Land Rover bulunabilirse onlari da ancak, o yoredeki arkadaslarin takibi ile duyabiliriz.

ali fatih' Alıntı:
valla siz ve benden başka kimse yorum yapmıyor
nedenini anlamadım???

Ali fatih diğer başlıktada konuştuk, yönetimden okuyan olmadı herhalde ki onlardan bir yorum gelmedi. Ama gerçekten gerekli bir konu. Bence ilgilenilmeli.

ali fatih beye kendi adıma teşekür ediyorum bu ihaleleri takip etmeye calışıyorum zaten hurdasan dışında bide gümrük ihaleleri var ama o ihaleler hakında hiç bi fikrim yok gerciş fazla bi landa yok galiba saygılar

Tasiş ihaleleri ile ilgili bilgileri bu linkte görebilirsiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=11739.0

Ayrıca bu konudaki ihalaleri aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.

http://www.tasis.gov.tr/
http://www.mkehurdasan.com.tr/

Turk Telekom'un ihaleleri için http://www.turktelekom.com.tr/tt/wcm/connect/frontend/Guncel/GuncelSiteBolgesi/GuncelKategoriRSS?category=TTWEB/GUNCEL_KATEGORI/TTHakkinda/IhaleIlani

Nejat bey 15 Aralıktaki ihale erzincan damı yoksa elazığdamı acaba araç kaç model bilgigiz varmı ...Raci

Raci bey
türk telekom'un Erzincan ili araç satış ihalesinde bir adet land rover defender var
link'i aşağıda yazıyorum

http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Erzincan-Il-Mudurlugu-Arac-Satis-Ihalesi

Arkadaşlar fazla aceleniz yoksa biraz beklerseniz iyi olur bence zira yeni yılın mart -nisan aylarında 300 tdı lerin mke ye ineceği söyleniyor bu aralar yok ama düşüncede çok oluyor ben aldığımda mübalağa yapmıyorum 140-150 civarında araç vardı aşağıdaki resimler hurdalıkta çektiğim ve aldığım araca ait resimlerdir.Raci

ali fatih' Alıntı:
... Ben bu sitede güncel ihaleler diye bir sayfanın açılmasını ve günlük olarak bu ihalelerin takibini, üyelerin takib edebileceği şekilde yayınlanması gerektiğini düşünüyorum ...

Ali arkadaşım, bayram tatili nedeniyle işler biraz aksadı, :mad: kusura bakma... ;)

İsteğini, aşağıda linkini verdiğim "TEKNİK YARDIM - BİZE İLETMEK İSTEDİKLERİNİZ - Açılmasını İstediğiniz Kategori Veya Başlıklar" bölümüne yazarsan, yetkililer :mad: daha kolay görüp ilgileneceklerdir. ;) Keyifli paylaşımlar...

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=31.100

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri