L200 kendini bulmaya başladı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan [TR]BOZO Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,719

[TR]BOZO

Zirve
Selamlar

Önce ilk halinin resmini Koyuyorum sade hali bile bence güzeldi
Sonra Oltay Otomotiv den 16'' offset jant ve BF goodrich 245/70/16 AT lastikle başladım 2,5- 3 cm. yükseldi
Aradığım lastiğin 17'' jant ölçüsüne göre olanı yok böylece 4 adet 17'' yedek jantım oldu
sonra üst yapılandırma ile devam ettim ;D bakınız ikinci resim
asfaltta muhteşem balansı biraz sıkıntılı biraz km. yapıym tekrar ayarlanacak 100 - 130 km arası direksiyon titriyor 130- 180 arası normale dönüyor (bende anlamadım )
bütün insanlar dönüp bakıyor yolda resmini çeken korna çalan sayısı çok fazla yani ilgi alaka süper.
offroad özelliği nasıl hiç bir fikrim yok bilmiyorum. :smiley:
Duygusal ;D durum biraz düzelsin alt koruma ve hanım onaylarsa şnorkel taktırmak istiyorum bakalım hayırlısı. (şnorkel çirkin gösteriyormuş, duygusal durum iyice düzelirse hanıma da bir araba alıcam bu gidişle)
üst yapılandırmanın yol yada offroad katkısını tartışmıycam :D ama çok ilgi çekici.

saygılar.

15102011001

30102011019

Etiketler

Ynt: L200 kendini bulmaya başladı

ahmet bey l 200 her amaçla kullanılıyor. kazasız belasız bol ofroadlı günler.

takip aracınız çok güzel olmuş arka kısım özellikle amerikan sedanların yükseltilmişi gibi olmuş değişken açılardada fotoğraflarını bekliyoruz

Selamlar

Gelin arabası olarakta çok güzel damat ve gelinin tercih etmesinden ve yolda gördüğü ilgiden dolayı yazıyorum ama site amacını saptırmamak için yeni resimlerini çekip koyucam.
sıra alt korumaya geldi. çünki ön differansiyel alttan aldığı bir darbeyle arazi şanzumanına arıza yaptırabiliyormuş ve orjinal muhafaza saçı yetersiz.
siteyi araştırdım bazı konular tartışmaya açık. bunlardan biri atsc olan araçlarda 100% kilit yok arka differansiyelde lsd kilit var. sitede fikir birliği olmadığından temsaya mail yolladım cevap geldi ilgili kişi atsc olan l200 de arkada 100% kilit olmadığını söyledi (bunu hepimiz biliyoruz) telefon konuşmamızda. LSD olup olmadığını araştıracağını ve tekrar görüşeceğimizi söyledi. temsa sanki araçlarıyla ilgilenmeye başladı gibi geldi bana. bize göre çok basit bir soruya verilen çok basit bir cevapmış gibi görünse bile doğrusu temsanın yaklaşımından çok etkilendim.

Saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri