Korsan Morsan Gezmeye Devam

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan makara60 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,267
Geçmiş olsun ve yeni aracınız hayırlı olsun.

Bu araçların bakımı yapıldığında uzun ömürlü olduklarını sık okurum. Sanıyorum trafikte olan benzer araçlar içerisinde en kalabalık olanı da bunlar (Almanya’da). Ayrıca Camper araçlar içerisinde de birinci sıradalar diyebilirim.

Başarılar.

Etiketler

Geçmiş olsun ve yeni aracınız hayırlı olsun.

Bu araçların bakımı yapıldığında uzun ömürlü olduklarını sık okurum. Sanıyorum trafikte olan benzer araçlar içerisinde en kalabalık olanı da bunlar (Almanya’da). Ayrıca Camper araçlar içerisinde de birinci sıradalar diyebilirim.

Başarılar.
Teşekkür ederim.Niyetim aslında transit almaktı ama sürüşü çok sert konforsuz geldi.Transporter lar kasa olarak tam benim hayat tarzıma,zevkime uygun araçlar.Bütçem oldukça bir üst kasalara geçip, tarzımı değiştirmek istemiyorum.

Teşekkür ederim.Niyetim aslında transit almaktı ama sürüşü çok sert konforsuz geldi.Transporter lar kasa olarak tam benim hayat tarzıma,zevkime uygun araçlar.Bütçem oldukça bir üst kasalara geçip, tarzımı değiştirmek istemiyorum.

Yeni aracanız hayırlı olsun.
Karavan konusunda tecrubelisiniz size en uygun araç ve yaşam alanını oluşturmak çak zor olmayacaktır.
Umarım gönlünüze göre olur. Güle güle kullanın.

Bu arada uzun şase t4 yükleme alanı uzunluğu net 2.70cm ,enine en dar yeri de (bagaj kapağı ağzı) 1.55cm çıktı.Ben bir yerler de daha uzun olduğunu okumuştum ama değilmiş.

Bunu buldum:smiley:Hiç kullanılmamış.Açılmamış halinin ölçüleri en 84cm,boy 75cm yükseklik 60cm . yatak uzunluğu 190cm oluyor.İyi bir pazarlıkla aldım. 113256f620d2673c5a36a1d13b1101af A41aa3a76b6a77c78fc68fcb03fff629

Aslında sırt dayaması oluyor, arabanın içi dolu olduğu için açamadım.Minderler profilin her iki tarafına da bağlanabildiği için tek kanat açılıp sırt dayaması oluyor iki kat da koltuk oluyor.açtığım zaman fotoğraflardan daha net gözükecek.Daha önce böyle bir puf görmemiştim,bir tane daha bulsam onu da alır hem koltuk yapmak zorunda kalmaz,hem de iki kişilik yatağa sahip olurdum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR