Koltuk Yerini Değiştirmek

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Al_Fa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,055

Al_Fa

Ana Kamp
Selamlar. Panelvan araçta ruhsata işli koltukların yerini değiştirmek muayenede sorun olurmu. Yani muayene esnasında fabrika çıkışı projesinede bakiliyormu.

Etiketler

Selamlar. Panelvan araçta ruhsata işli koltukların yerini değiştirmek muayenede sorun olurmu. Yani muayene esnasında fabrika çıkışı projesinede bakiliyormu.
aynı soru benim kafamda da var 2+1 motokaravanın , öndeki sağ yolcu koltuğunu söküp arkadaki 2 li ile muayeneye girip giremeyeceğimi , ben de sordum , muayeneye gir geçmezse ertesi gün muayene tekrarında , koltukları fabrika çıkışlı yerlerine tekrar koyup , muayenedrn geçersin , şansını bir dene dediler de , ben cesaret edip yapamadım.

aynı soru benim kafamda da var 2+1 motokaravanın , öndeki sağ yolcu koltuğunu söküp arkadaki 2 li ile muayeneye girip giremeyeceğimi , ben de sordum , muayeneye gir geçmezse ertesi gün muayene tekrarında , koltukları fabrika çıkışlı yerlerine tekrar koyup , muayenedrn geçersin , şansını bir dene dediler de , ben cesaret edip yapamadım.

aynı soru benim kafamda da var 2+1 motokaravanın , öndeki sağ yolcu koltuğunu söküp arkadaki 2 li ile muayeneye girip giremeyeceğimi , ben de sordum , muayeneye gir geçmezse ertesi gün muayene tekrarında , koltukları fabrika çıkışlı yerlerine tekrar koyup , muayenedrn geçersin , şansını bir dene dediler de , brn cesaret edip yapamadım.
Merhaba,

Sizin aracınız için bu işlem uygun değil maalesef muayeneden döner aracınız.

aynı soru benim kafamda da var 2+1 motokaravanın , öndeki sağ yolcu koltuğunu söküp arkadaki 2 li ile muayeneye girip giremeyeceğimi , ben de sordum , muayeneye gir geçmezse ertesi gün muayene tekrarında , koltukları fabrika çıkışlı yerlerine tekrar koyup , muayenedrn geçersin , şansını bir dene dediler de , brn cesaret edip yapamadım.
Merhaba
Sizin aracınız için böyle bir tadilat yapmanız uygun değil,

Muayeneden maalesef ağır kusur olarak döner...

5+1 transit. Arka üçlü koltuğu en arkaya almak istiyorum
Şoför yanda bulunan koltuk veya koltuklara müdahale etmediğiniz sürece ve arkada bulunan koltukların emniyet kemerleri ve taban bağlantılarını sağlam yaptığınız sürece 3'lü koltuğun yeri önemli değil sıkıntı yaşamazsınız. Ama tavsiyem orjinalini bozmayın çünkü o koltuk bağlantıları testlerde 2500 - 3500 kg arası çekme kuvveti uygulanarak test edilmektedir.

Şoför yanda bulunan koltuk veya koltuklara müdahale etmediğiniz sürece ve arkada bulunan koltukların emniyet kemerleri ve taban bağlantılarını sağlam yaptığınız sürece 3'lü koltuğun yeri önemli değil sıkıntı yaşamazsınız. Ama tavsiyem orjinalini bozmayın çünkü o koltuk bağlantıları testlerde 2500 - 3500 kg arası çekme kuvveti uygulanarak test edilmektedir.
Teşekkür ederim 👍

Şoför yanda bulunan koltuk veya koltuklara müdahale ğiniz sürece arkada bulunan koltukların emniyet kemerleri ve taresban bağlantılarını sağlam yaptığınız sürece 3'lü koltuğun yeri önemli değil sıkıntı yaşamazsınız. Ama tavsiyem orjinalini bozmayın çünkü o koltuk bağlantıları testlerde 2500 - 3500 kg arası çekme kuvveti uygulanarak test edilmektedir.
Teşekkür ederim 👍
Teşekkür ederim 👍

Resimdeki gibi yapmak isti
IMG 20201222 103517
yorum. Ama orijinal koltuklarını ortaya alıp kenarlarına oturma gurubu ilave etmek istiyorum.
Teşekkür ederim 👍

5+1 transit. Arka üçlü koltuğu en arkaya almak istiyorum
Resimdeki gibi yapmak istiEkli dosyayı görüntüle 633759yorum. Ama orijinal koltuklarını ortaya alıp kenarlarına oturma gurubu ilave etmek istiyorum.
Böyle bir tadilatı yapabilirsiniz. Tanımı mobil ofis oluyor, kabul eder iseniz bu şekilde yardımcı olabilirim projelendirme konusunda...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR