Köprülü Kanyon Rafting & Kanopi Macera Turları

raftingo

Antalya Rafting & Canyoning
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Yer
antalya
Web
www.raftingo.com
Dünyanın en ünlü kanyonlarından birisi olan köprülü kanyon Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı beş konak beldesinde bulunur, son zamanların en çok tercih edilen turu rafting Antalya yaz sıcaklarında kurtarıcı can simidi gibidir. serin suları, eşsiz doğası ile misafirlerini büyülemekte dir. Köprülü kanyonda rafting şirket sayısı oldukça fazladır. fakat güvenli bir yolculuğa katılmayı düşünüyor ve uzman ellerde macera istiyorsanız adresiniz RAFTİNGO RAFTİNG olsun. rafting bir tutkudur fakat uzman ellerde yapıldıkça eğlenceli ve heyanlı bir hal alır. www.raftingo.com
 

raftingo

Antalya Rafting & Canyoning
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Yer
antalya
Web
www.raftingo.com
Antalya İline geldiniz deniz kum güneş ve otelinizden sıkıldıysanız macera dolu bir etkinliğe katılmak istiyorsanız size mutlaka rafting macera deneyimini yaşamanızı öneriririz...Bu tura katılmak için önerilerimiz mutlaka firma araştırması yapmalısınız. Ne yazıkki merdiven altı kaçak tur duüzenleyen kişiler ucuz ücret talep edip eksik ekipman deneyimsiz rehber eşliğinde sağlığınızı hiçe saymaktadırlar. bunun önüne geçmenin tek yolu çok ucuza bu deneyimi yaşamamanız olur. ucuza katıldığınız tur size pahalıya mal olabilir. www.raftingo.com Köprülü kanyon bölgesinde bilinen en köklü ve profesyonel doğa aktivite firmasıdır. 1994 den beri hizmet sunar hemde kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlara. inceleyin öyle karar verin. şimdi rafting turuna katılacaksanız bilmeniz gereken bazı hususlar vardır.

ciddi sağlık probleminizin olmaması
kalp rahatsızlığı
deneyim gerekli değildir
antalyada rafting tur fırsatları manavgat raftingo.JPG

şort veya mayo giyebilirsiniz
havlu ve kuru yedek kıyafetler getirin
 

raftingo

Antalya Rafting & Canyoning
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Yer
antalya
Web
www.raftingo.com
Beşkonak Antalyanın serik ilçesine yaklaşık 36 km uzaklıkta yer almaktadır. Zengin çam ağaçları ve narinciye kokularının arasında asfalt yolu boyunca büyüleneceğiniz kesin. Köprülü Kanyon ile Beş konak Köy girişi mesafesi yaklaşık olarak 9 km dir. köprü çay ırmağının diğer tarafında karabük köyü bulunur. ilginçtir ki Beş Konak ve karabük köyleri karşı karşıya olmasına karşın 9 km boyunca geçiş köprüsü bulunmamaktadır. Karabük köyündeki gençler Çoğu zaman ırmağın sığ olduğu kesimden orta okula giderken havaların serin ve ırmağın yüksek olduğu zamanlarda araçlarla 9 km den fazla yol kat etmek zorundalar dır. Köye Rafting Turizmi gelmeden önce başlıca geçim kaynağı hayvancılıktır. İkiz yaylası gibi Toros dağ eteklerinde muhteşem yaylalara sahiptir. halkın büyük bir bölümü yaz aylarında sıcakların en yoğun dönemlerde halen yayla evlerinde yörük kültürünü devam ettirdiği bilinmektedir.
 


Forum istatistikleri

Konular
100,167
Mesajlar
1,479,229
Kullanıcılar
168,071
Son üye
ppolatcan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Üst