Kırklareli - Dupnisa Mağarası ve Kamp Etkinliğimiz ( 8 - 12 Eylül 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bonanzaar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,438

bonanzaar

Ana Kamp
Eşimle birlikte ramazan bayramında,Kırklarelinin Üsküp ilçesine bağlı dupnisa mağarasının bulunduğu bölgede macera dolu bir kamp kurduk. Gezenbilir ailesiyle paylaşmak istiyoruz...Sevgiler...

16

1

2

3

4

Etiketler

Ynt: Kırklareli - Dupnisa Mağarası ve Kamp Etkinliğimiz ( 8 - 12 Eylül 2010)

Paylaşımlar için teşekürler.
3 ayrı konunuzu tek bir konu içersinde birleştirdim.

Bu arada ;

Gezenbilir Ailesine Hoşgeldiniz..

Merhaba,

welcome1.jpg

Sevgili Gezenbilir Üyeleri

Üçüncü yıla başlarken 72.000'i geçen üye sayısı ile kocaman bir aile olduk. Kimimiz çamurlarda boğuştu Off-Road sevdasına, incitmeden doğayı. Kimimiz soğuklarda sabahladı en güzel İstanbul fotoğrafını çekebilmek için. Kimi zaman "Sinana Saygı" dedik semt semt gezdik 7 tepeli şehri. Bazılarımız Gezenbilir bayrağımızı zirveye dikmek için tırmandı İran'da Devamend'e. Deep'lerimiz de var bizim en derinleri bize anlatan, sukuşlarımız da var tabiki balık misali. Dere tepe yürüdü arkadaşlarımız, biz yorulduk onlar yorulmadı. Pedal çevirerek 7000 km yapılabileceğini de burada öğrendik, motosiklete binmenin hayat olduğunu da. Bilenler bilmeyenlere öğretti bilgi dağarcığında ne varsa. Tecrübelerini paylaştı. Kamplarda yardımlaşmanın ne demek olduğunu gösterdik. Hep beraber kurduk çadırlarımızı, hep beraber topladık. 7'den 70'e küçükler büyüklerini saydı her zaman ve sevdi. Çünkü büyükler küçüklere örnek oldu, aynı saygıyı ve sevgiyi gösterdi.
Herkes kendi gözünün gördüğünü, yüreğinin hissettiğini paylaştı. Gidebilenler kalanlara eksiksiz anlattı dönüşlerinde. Gidenleri uğurladık, dönüşlerini dört gözle bekledik hep beraber. Gidenler hep döndü eksiksiz ve hatta artarak. "Yediğin içtiğin senin olsun,gördüklerini anlat" demedik. Hepsini bilmek, görmek, öğrenmek istedik. Ve her daim paylaştık. Paylaştıkça çoğaldık.Paylaştıkça öğrendik.

http://www.facebook.com/group.php?gid=5360266449

Gezenbilir Ailesine daha yakın olmak istiyorsanız Gezenbilir Kent Gruplarında da yaşadığınız şehrin sayfasında kendinizi tanıtır mısınız.?
İlgili Link;
http://www.gezenbilir.com/index.php?board=83.0

Gezenbilir Ailesi içinde etkinliklerde ve paylaşımlarda buluşmak dileği ile.

İzmir'den Sevgiler,

Murat ÖZ,

Çok güzel bir kamp yapmışsınız. Mağara ne kadar büyükmüş. Adını ilk defa duydum.

Murat sen de ne güzel yazmışsın Gezenbilir hakkında. Çok sevdim. Eline sağlık.

Gezdiğim mağraların içinde en iyilerinden birisiydi Sulu mağra 1700 mt kuru mağra 900 mt uzunluğunda sulu mağranın içinden küçük bir dere akmakta burası ziyaretçilere kapalıydı galiba :smiley:

18-19 eylül tarihlerinde biz de aynı yerde kamp yaptık. ama biz de çocuklarda olduğu için mağaranın girişinin tam karşısındanki açıklık araziye kurmak zorunda kaldık. harika geçen iki gündü :smiley:

EKARAIS' Alıntı:
Çok güzel bir kamp yapmışsınız. Mağara ne kadar büyükmüş. Adını ilk defa duydum.

Murat sen de ne güzel yazmışsın Gezenbilir hakkında. Çok sevdim. Eline sağlık.

İtiraf ediyorum.
Telif ücreti falan ödemeden , 1.5 Adana ısmarlamadan Facebook Sayfamızdan yürüttüydüm.
;D

http://www.facebook.com/groups.php?id=728118615&gv=12#/group.php?gid=5360266449

TezzMertek' Alıntı:
İtiraf ediyorum.
Telif ücreti falan ödemeden , 1.5 Adana ısmarlamadan Facebook Sayfamızdan yürüttüydüm.
;D

http://www.facebook.com/groups.php?id=728118615&gv=12#/group.php?gid=5360266449

Olsun, yine de eline sağlık ;)

Güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Güzel ve yorucu bir kamptı, herkezin görmesi gereken bir yer.

bonanzaar' Alıntı:
Güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Güzel ve yorucu bir kamptı, herkezin görmesi gereken bir yer.
Kesinlikle öyle ...yorucu olması da güzel tarafı..bu da benden olsun 2 yıl önce oralardan geçmiştim...:smiley:

[attachment=1]

Anakkale trakya 285

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.