Kim Nerede?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,495
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 537,781
2f8056c20cf01f7da65b4aff0db7a0d0 5078512cba6a0cb1617729aab53cbca6 7edb6b14fb3c01b7e0209b7d91002311 7dc38eb61f53a2aca7840d88a833237c B594f4f59eced2d46ba9815e79d6b39f

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler
Arkadaşlar iyi akşamlar Ben de 5.25 çekme karavan var Ben bunun üzerine güneş paneli yaptırmak istiyorum bir tane var yetersiz ikinci el aldığım için nerede yapıldığını bilmiyorum Bana bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum

Arkadaşlar iyi akşamlar Ben de 5.25 çekme karavan var Ben bunun üzerine güneş paneli yaptırmak istiyorum bir tane var yetersiz ikinci el aldığım için nerede yapıldığını bilmiyorum Bana bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum
Merhaba. Forumun teknik konular-Enerji başlığında bir tartışma açmanız daha yerinde olur. Burası Kim Nerede? Başlığı gezilerimizde birbirimizle konum paylaşımı yaptığımız başlıktır.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güvenli Enerji İzmir 02324895307 İkbal hanım ile görüşüp enerji ihtiyacınıza göre malzeme alabilirsiniz.

Aslında karavanımın içinde, bir yayla başında ya da pırıl pırıl bir sahildeyim demeyi çok isterdim ama şimdilik evde ve işteyim. Gelecek güzel günlerin arzusuyla beklemekteyim...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR