Kim Nerede?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan selsun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,495
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 538,098
Bandırma'dan selamlar... 3333666b4f9cdbd6d18aadbd2e247543

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Eskişehirde, Bursaya doğru gidiyor...
4d44cb2db7ddc080b14e25929f6f681c

Merhaba Yücel bey,
Eskisehir Kütahya tarafına ufak bir gezi planlıyorum. Çekme karavanında elektrik yok ve iki küçük kızım kampingleri gerekli kılıyor. Eskişehir yakınlarındaki milli park dışında bir yer bulamadım. Sizin tavsiye edebileceğiniz yer var mi?
Pir-i yazı dizilerini keyifle takip ediyorum.
Saygilar

Teşekkür ederim.
Benim kaldığım ve deneyimlediğim bir yer yok. Kendim gitsem aklımda kampdışı deneyeceğim birkaç nokta var ama olur da orda olumsuz bir şey yaşarsa diye kimseye bir yer önermiyorum.

Merhabalar Karavanci Dostlar;
Nisan ortasinda M.Karavani uyandirarak Garajdan cikardik,Bakimini yaptiktan sonra Mayis basi Almanyaya hareket ettik.Malum 20 sene uzeri gitmekte oldugumuz Mosel nehri kenarini bulduk.Gecen senenin aksine bu sene havalar cok sicak gitti.Mosel/Rhein/Saar nehirleri kenarinda tam 20 tane M.Karavan yerlerinde bazen 3 bazen 5 gun kalarak 2 ayi tamamlayarak evimize donduk.Normal olarak bu zamanlarda hazirligimizi yapar ve Temmuz sonunda canim memleketimiz Turkiyeye giderdik,fakat bu ikinci sene olacak ve bizler Avrupada Turk hududuna kadar gidip,girmeden donecegiz.Ne yapalim iyi ve sakin zamanlari beklemek zorundayiz,risikoya girmek istemiyoruz?Bu vesile ile herkeze iyi ve saglikli tatiller dileriz.

Merhabalar;Evvelki yazimda Almanya Mosel/Ren/Saar nehirlerini kaplayan 2 aylik gezimizden bahsetmistim.Tammuz ortasi evimize geri geldik,fakat insan havalar iyi oldugu muddetce eve alisamiyor.2 hafta icerisinde hazirliklari bitirerek Temmuz 15 de yola ciktik.Ilk duragimiz Almaya/Bingen Ren nehri kenarinda cok guzel bir kasaba,ilk gece orada kaldik,ikinci gun yola cikarak Neumarkta bulunan F.Berger firmasinin M.Karavan parkinda,her sey dahil olmasina ragmen firma reklami icin bedava olan Camper Parkinda kaldik,ucuncu gun Tuna nehrine vardik Aggsbach Markt denilen ufak bir Avusturya kasabasina ulastik.Hava guzel ortam iyi bir kac gun orada takildik.Sonra yolumuza devamla Macaristan Termal cenneti olan Buk"e geldik.Bir haftayi orada gecirdikten sonra yola koyularak evvela Balaton golu ve civari.Sonra Slovenya-Hirvatistan-Italya-Isvicre-Almanya olmak uzere buyuk bir tur yaptik.2,5 ayi gecen bir zaman icerisinde,artik seyahatlerden bikmistik.Gecen hafta evimize geri donduk,M.Karavan temizlendi,bosaltildi ve kis uykusu icin Garaja konuldu.Nisan ayinda tekrar bulusmak umidi ile vedalastik.Seyahat cok guzel vefakat kendi evine galmen de bir ayri zevk.Butun seyahatci dostlara kazasiz,saglikli iyi seyahatler temennisi ile,hosca kaliniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.