Kia Sorento 2005 Model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BİLAL60 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,875

BİLAL60

Yeni Üye
2005 model kia sonrento almak istiyorum yakıt yanından sıkıntı olacağını düşünmüyorum benim sizlerden isteyeceğim bilğiler donanımsal ve kaç bin km’de almamı önermeniz olacaktır şimdiden çok teşekkür ederim

Etiketler
kia sorento
Bendede 2005 var memnunum donanım olarak ille şu olucak demek yanlış olur sizin beklentiniz önemli esp zaten yok usta sürücü için ihtiyac değil olsa iyi olurdu ama olanda çok sorun yaşıyor her 5 msj. biri ışık yanıyor sönmüyor muhabbeti var ilk yada ikinci sahibinden fazla el değişmemiş bakımları yapılmış olsa iyi olur hiç motor yapılmamış 300 bin km üstü araç alırsan dikkatli ol derim benimki 188 binde. Motor sesi 50 bin km sorentoyu bozar yakıt 9lt ile 13.5 lt arası 170 hp olanlar bizden 1lt az yakıt harcıyor

Şuan bulduğum bi sorento var 210 binde 30 bin felan istiyor bende takasa girmeyi düşünüyorum megan ıı 1.5 dci hata etmiş olurmuyum acaba dediğim gibi yakıttan yana sıkıntım yok malum 2.5 motor yakacak yani ama keyfte verecek esp felan beni pek ırgalamıyor açıkcası esp ye güvenip araba kullanmaya başlamadık :smiley: :smiley:

Şuan bulduğum bi sorento var 210 binde 30 bin felan istiyor bende takasa girmeyi düşünüyorum megan ıı 1.5 dci hata etmiş olurmuyum acaba dediğim gibi yakıttan yana sıkıntım yok malum 2.5 motor yakacak yani ama keyfte verecek esp felan beni pek ırgalamıyor açıkcası esp ye güvenip araba kullanmaya başlamadık :smiley: :smiley:

30 bine sorento olmaz düzgünse bakımlıysa 45 civarı isterler ama kötülemek doğru olmaz ilk önce ekpertize sokup sonrada iyi sorento ustasına göster

Anladım o zaman benim sorento hayalim birazdaha sarkacak herhalde
Millet gaza gelip alıyor satanda alanı kekliyor 6lt yakıyor diye sonra satmaya yetişemiyor sen 2100kg 4x4 aracı 1.4 era ile nasıl bir tutarsın araştır bak hesaplı çıkabilir değişensiz boyasız düşük km aracı ucuz alamassın ama ufak hasar kaydı olursa iş değişir

Millet gaza gelip alıyor satanda alanı kekliyor 6lt yakıyor diye sonra satmaya yetişemiyor sen 2100kg 4x4 aracı 1.4 era ile nasıl bir tutarsın araştır bak hesaplı çıkabilir değişensiz boyasız düşük km aracı ucuz alamassın ama ufak hasar kaydı olursa iş değişir
Yok zaten bir tutmuyorum illa ki yakacak yani sonuçta 2.5 motor var yakıttan dolayı ilk dediğim gibi sıkıntım yok şuan benim arabanın üstüne para verip alacak durumda değilim sadece o yüzden dedim benim sorento hayali biraz uzuyacak gibi diye

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.