Kendi Karavanını Yapanlara Cam Sorusu Sormak Istiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan motogezgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,170

motogezgin

Kamp II
Yerli cam markalarından doğuş cam,bayrak kabin ve cam san,karavan camı firması,gold autoglass firmaları dan cam kullanan varmı veya bunları boş ver en iyi yerli üretici şudur diyeceğiniz bir firma varmı.teşekkürler

Etiketler
Fuarda Bursalı Bayrak Cam firmasının standını gezdim görsel olarak çiftkat izolasyonlu ithal karavan camına benzetmişler fakat kullananların geri bildirimleri hakkında bir bilgi göremedim henüz. Perde ve sineklik kasetlerini de inceleyecek örnek yoktu.

IMG 20210511 162757

Cevabınıza teşekkür ederim.bu forum galiba ömrünü tamamladı sizden başka kimse cevap yazmamış karavan havalandırmaya da aynı soruyu sordum yüzlerce okuyan var paylaşım bilgi sıfır.Şuraya şunu yaptım diye bir şey koysanız köyde eşşeğe binemeyen bile atacak bir bok buluyor neyse her şey acayipleşti vesselam.

Cevabınıza teşekkür ederim.bu forum galiba ömrünü tamamladı sizden başka kimse cevap yazmamış karavan havalandırmaya da aynı soruyu sordum yüzlerce okuyan var paylaşım bilgi sıfır.Şuraya şunu yaptım diye bir şey koysanız köyde eşşeğe binemeyen bile atacak bir bok buluyor neyse her şey acayipleşti vesselam.
Görmemiş olabilirler. Amatör ruhla profesyonelliğin ötesinde bilgi aktaran çok değerli insanlar var, 24 Mayıstan sonra ortalık hareketlenir sanıyorum.
Ayrıca kendi karavanını yapanlar içinde belki de aradığınız bir çok cevabı da bulabilirsiniz. Çok ciddi uygulama paylşımları mevcut.
Enseyi hemen karartmayın☺️

Görmemiş olabilirler. Amatör ruhla profesyonelliğin ötesinde bilgi aktaran çok değerli insanlar var, 24 Mayıstan sonra ortalık hareketlenir sanıyorum.
Ayrıca kendi karavanını yapanlar içinde belki de aradığınız bir çok cevabı da bulabilirsiniz. Çok ciddi uygulama paylşımları mevcut.
Enseyi hemen karartmayın☺️
Siz söyledikten sonra kendi karavanını yapanlara baktım okunma sayılarına göre cevaplar “takip”de sayarsanız çok düşük mesela 22.000 de 330 var 300 okunmalarda 3-4 var.mercedes foruma üyeyim inanılmaz bilgi ve yönlendirme var hem DIY olarak hem firma marka bazında

Merhaba, forum aslinda çok sıcak desteğe devam ediyor. Biz de yapima yeni basliyoruz ama forum hep tribünde destek veriyor. Bir cok konuda eski yazışmaları okumak önemli. Aynı paylaşımların tekrarı bazen yeterli ilgi görmüyor.
Ayrıca forum Facebook altındaki yorumlar gibi çalışmıyor.. Takip ettiğiniz veya cevap beklediğiniz kişileri etiketleyerek dürtebilirsiniz 😀
Karavan cam firmalarının çoğu yeni ve yakın zamanda kullananların , cam performansları hakkında bir bilgileride henüz ortada yok. Daha karavanlarini bile tanimamislardir.
Karavan camları değerlendirmesi ise iki farkli ürünü kullanan az oldugu icin kıyaslanmasi zor. bir konu.
Minibüs cami kullanmayı düşünüyorsanız dizayn firmaları ve servis şöförlerinden daha net bilgi toplarsınız.
Karavan camları konusunda ise üreticilere hangi firmalar ile çalıştıklarını sorarsanız. Bu firmaların geri dönüşleri bir fikir verebilir.
Kolay gelsin
🖐🖐

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR