Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan takomistik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 65
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,612
Ynt: Kayseri Grubu Serbest Muhabbet Köşesi

Yaşamın kaynağı sevgi;
Sevgi bir tutku,
Tutku bir amaç,
Amaç paylaşmak;
Paylaşmak dostluk,
Dostluk hatırlamaksa;
Hep aklımızdasınız!

NİCE MUTLU YILLARA
SEVGİLER SAYGILAR

Etiketler

Belki bu yıl çok şeye kızdın...delirdin...kırdın...kırıldın...
Belki kendinden ödün verdin...savaştın...tek kaldın...
Belki aşık oldun...belki sevildin...belki terk edildin...
Belki aldatıldın, belki istenilmedin...kim bilir ?...
Belki çok para kaybettin...belki işinden oldun...
Belki "ne yapıyorum ben yaa" cümlesini ard arda kurdun...
Her ne yaptıysan yaptın...bitti !...
Bu çok güzel bir yıl olsun tamam mı? ...buna sen de gayret et!....
gülmekten yanakların çatlasın..paranı koyacak cüzdan bulama...sağlık bedeninden aksın...aşk kalbinden taşsın...başarıların dillerde dolaşsın.....yastığa koyduğun kafanda "huzura" daha fazla yer kalsın....

mustafa fındık

Kayseri Gezenbilir grubunun 2011 için trekking etkinlikleri yokmu ? Etkinlikler olduğu takdirde lütfen bilgilendirin.

kayseride, kayseri gezenbilir gurubu yok. yürüyüş yapan çeşitli guruplar var. pazar sabahı mega kartalda buluşan veya yamula tarafına giden yürüyüş yapan guruplarımız var. ama ben bu gurupları tanımıyorum. bu guplara gurupta denmez zaten arkadaş veya aynı iş yerinde çalışanlardan oluşan küçük topluluklar. biz kayseri offroad -KAYOFF- olarak faliyet gösteriyoruz. 4x4 araçlarımızla geziler düzenliyoruz etkinlikler yapıyoruz. en son erciyes offroad yarışlarını düzenledik. çevreillerdende katılımla 101 tane jeep katılım yaptı. resmi kulübüz. kulübe üye olmayanlarıda içimize pek almıyoruz.

Merhabalar, forumdaki yazıları okuduğum kadarıyla uzun zamandır gezenbilir Kayseri'de trekking yada kamp gibi outdoor faaliyetler yapılmıyor. İlgilenenler olursa haftasonları gece yada gündüz doğa yürüyüşleri, çadırlı yada çadırsız kamp, balık tutma gibi faaliyetler yapabiliriz.

kayserili offroad yapmayı, yürüyüşü, tırmanışı, kamp yapayı ögrendi de her nedense bu sitelerde bu paylaşımı unuttu. halbuki biz bu sitede bulmuştuk bir birimizi inkar etmeyelim şimdi.

Merhaba arkadaşlar bende Gezenbilir,in Karavan gurubundanımkaravanla ilgilenen arkadaşlar varsa tanışmak isterim.

biz sizin dediğiniz bu faliyetlerin hepsinide yapıyoruz kaç kişi oldugumuza soran arkadaşımada buradan vecap vermek istiyorum yaklaşık 27 kişiyiz fakat hergeçen gün sayımız arttıgı ve yeni katılımcıların çok farklı eleştirilerinden sıkılan bazı arkadaşlarımız sadece kendi aralarında bu tip faliyetlerde bulunmakta ve dışardan yeni katılımcılarla samimiyet kurmakta zorlanmatalar. ben herkese açıgım ama bende bazan yeni katılım sağlayan bir arkadaşın acaip sorularından sıkıldıgım anlar oldu. hemen ısınamadıgım veya yıldızımın tutmadıgı arkadaşlar da oldu. ve ne kadar çok kalabalık olursakta o kadar sıkıntı çıkıyor. kiminin aracı bozulur, kimi hastalanır, kimi ne zaman dönecez diye tutturur, ne çay yetişir ne ekmek kimi ortak alınan gıdanın ne kadar da pahalı oldugunu söyler ve kendi kendine söylenir durur, kimi sağa gidek der kimi sola derken velhasıl kalabalıkla bu işin yürümediğini anladık. gezelim görelim burada da paylaşımlarda bulunalım. inşallah ilerleyen zamanda hep beraber olmak dileğiyle görüşmek üzere.

Merhaba arkadaşlar, siteyi yeni keşfetmiş bir gezginci olarak Kayseri ilinin bu kadar aktif olmasını çok beğendim. Burdaki yazıları, yorumları özellikle yurtdışı seyahatlarını özenle okumaya başlayacağım.

Merhabalar;
Mustafa Bey, bu bölümü (Gezenbilir Kayseri) nasıl kayıt olunuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

öyle kayıt için birşey gerekli degil muhabbette başlamıssın bile

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri