Kayak Pantolonu Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OverSpeed Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,461
Ynt: Kayak Pantolonu Tavsiyesi

Ben 7 yıldır Spyder kullanıyorum ve çok memnunum.
Beyaz rengini çok sevdiğim için genelede hep beyaz alıyorum.
O da çok çabuk kirlendiği için her sene yenisini alıyorum.
Geçen yıl yeni bir tane aldım, hem çok ince hem de çok sıcak tutuyor.
Tavsiye ederim.

Etiketler
Öncelikle herekese merhaba siteyi yeni buldum ve üye oldum.bu da ilk mesajım.

2 gündür kayak pantolonu araştırması yapıyorum.100-150ytl arasında birsürü pantolon gördüm.kafam baya karıstı açıkcası.
öncelikle
cresta pant 120 ytl. idi249dan düşmüş
nike acg nin pantolonu vardı o da 110 a falan düşmüş ama pek sağlam bişeye benzemiyodu bir de çok bol duruyo sanırım snowboard için düşünülmüş.
boynerde daysee diye de bir marka vardı.onun da fiyatları sanırım 100-150 arası idi.
en çok kafama yatan da ykm de royalsport(royaltech) diye bi marka oldu fiyatı 110-170ytl arası modeller vardı.
bu ürünleri gören kullanan var mı aramızda bana bir tavsiyede bulunsun.en azından benim de kayak pantolonu arayanlara piyasa hakkında yardımım dokunsun.
şimdiden teşekkürler
Pintopunto.com diye bir internet sitesinde onlarca model pantalon var hepsi burada n11 trendyol dada satis yapiyor alman markalarini getiriyor performans i cok iyi marka crivit tavsiye edebilirim 3 yildir kullanıyorum

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR