Karavanlar için Türkiyede Konaklama Olanakları Tespit Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EvliyaCelebi2 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 69,808
Ynt: Karavanlar İçin Türkiyede Konaklama Olanakları Tespit Projesi

Sayın Gürkan bey; Ege ve Akdenizde çok sayıda kamp mevcut, ancak sezon dışı çoğu kapanıyor ve dış demiri çekip gidiyorlar kamp sahipsiz ve bekçisiz bir görüntüye bürünüyor. Bazı küçük işletmelerde (daha çok çadıra hizmet veren büyük bahçelerde)işletmeci de o alan içinde küçük evinde yaşıyor. Ancak içinde yaşamalarına rağmen onlarda aşırı yağış ve fırtınalı günlerde bahçelerini terk ediyor. Bu ıssız alanların çevrelerinde kışın çok sayıda kopuk grebilirsiniz . Benim kışın önlerinden geçerken tesadüfen gördüğüm bu küçük işletmelerdeki ağaçların ya kendisi yada büyük dalları kırık vaziyette kampın orta yerinde duruyor ve yine bu alanlar aşırı yağıştan minik bir göle dönüşüyor.Bahse konu alanlarda çok sayıda çekme karavan görülebilir ancak motokaravan bırakmak sıkıntılı olur. Kış aylarında; hal böyle iken hangi alana ne kadar güvenilir sizin takdirinizdir.Hepinize kazasız belasın geziler dilerim ..Sağlıkla..

Etiketler

Merhaba Metin Bey,
Detayli cevabiniza cok tesekkurler. Yazdiklarinizda cok haklisiniz. Babam 1974 yilindan beri cekme karavanla geziyor. kislari emniyet nedeniyle eve getiriyordu. Ama artik karavan eski ve kendisi de yasli oldugundan, kislari restorani acik olan bir kampingde birakiyor. Ama bizim planimizda camper almak olunca, hem paslanma, hem de emniyet acisindan biz kapali ve denizden uzak bir yer bulunabilir mi acaba diye arastiriyoruz. Ozellikle Istanbul civari olabilse, yurt disindan gelince Yesilkoyden bir taksi ile ulasabilmek cok ideal olacak. Neyse Sali gunu Istanbulda olacagiz. Biraz daha arastirma sansimiz olur belki.
Saygilar
Gurkan

Ynt: Karavanlar için Türkiyede Konaklama Olanakları Tespit Projesi

Yurtdisindan gelip Türkiye de motorkaravan nasil alinir ki ..en az iki kat ödersiniz. .Yunanistanda birakip ordan gelmeyi dusundunuz mu hic?

Haklisiniz. Almanya'da motokaravanlar hem cok guzel hem de ucuz. Ama ne yazik ki biz Avrupa'da oturmuyoruz.

Merhaba arkadaşlar,
Birkaç hafta önce farklı kampingleri arayarak konaklama ücretlerini öğrendim ve sizinle paylaşmak istedim. Hiçbirine gitmedim nasıl olduğunu bilmiyorum amacım sadece fiyat araştırması yapmaktı...
Ayrıca bu proje ne durumda bilgisi olan var mı? Ben birkaç telefon uygulaması buldum ama özellikle Türkiye için çok verimsiz görünüyorlar. Tavsiye edebileceğiniz bir uygulama var mı?
Teşekkürler...

NIRVANA CAVE CAMPING (KAPALI)
Yetkili Kişi:
MUSTAFA ALDEMIR
Adres:
Gafelli Mah. Cevizler Sok. No:15 Goreme
İç Anadolu Bölgesi / Nevşehir
İletişim:
+90(384)271 30 04 / +90(532)308 93 05

PANAROMA CAMPING (ÜCRET : 60 – 75 TL (Elektrik, havuz, duş, wc, park alanı, wi-fi dahil))
Yetkili Kişi: AHMET DEMIRCI
Adres: Uchisar yolu uzeri Goreme İç Anadolu/Nevşehir
İletişim: +90(384)271 23 52 / +90(535)448 39 73
Harita:
Harita İçin Tıklayınız.
Web: Goreme Panorama Camping | Goreme Panorama Camping
e-Mail: panoramacamping@hotmail.com
Karavan Kapasitesi: 50

DALYAN CAMPING (ÜCRET : 60 (Elektrik, duş, wc, park alanı, wi-fi dahil))
Yetkili Kişi: SERVET VURAL
Adres: MARAS MAH. MARAS CAD. – DALYAN
Ege/Muğla
İletişim: +(90) 252 284 53 16 / +(90) 506 882 91 73
Harita:
Harita İçin Tıklayınız.
Web: Dalyan Camping
e-Mail: info@dalyancamping.net

ILICA CAMPING ÜCRET 80 TL (10 Elektrik + 10 Karavan + 10 Araba + Kişi başı 25 (mutfak, duş, wc, park alanı, wi-fi dahil))
Yetkili Kişi: GOKHAN UZUN
Adres: ISKELE MAH. TASLIK PLAJI - DATCA
Ege/Muğla
İletişim: +(90) 252 712 34 00 , +(90) 252 712 83 36
+(90) 532 550 82 25
Harita:
Harita İçin Tıklayınız.
Web: GEZENBİLİR
e-Mail: ilicacamping@hotmail.com
Karavan Kapasitesi: 30

ANDRIAKE CAMPING (ÜCRET : 50 TL 2 Kişi (Elektrik, duş, wc, park alanı, wi-fi dahil))
Yetkili Kişi: HUSEYIN ARSLAN
Adres: CAYAGZI DEMRE LIMANI - DEMRE
Akdeniz/Antalya
İletişim: +(90) 242 871 31 30 / +(90) 535 501 05 32
Harita:
Harita İçin Tıklayınız.
Web: Andriake Camping - Demre Antalya
e-Mail: andriakecamping@gmail.com
Karavan Kapasitesi: 18

Bodrum Ecofarm Kamp & Hostel (ÜCRET : Kişi Başı 40 TL (Sabah Kahvaltısı, Akşam Yemeği, duş, wc, park alanı, wi-fi dahil) Elektrik 10 TL)
Yetkili Kişi: -
Adres: Gümüşlük Cad. No:111 - Turgutreis
Ege / Muğla
İletişim: +(90) 536 229 46 74
Harita:
Harita İçin Tıklayınız.
Web: Bodrum Ecofarm Kahvaltı Evi - Bodrumda Kahvaltı Evi - Bodrum Brunch - Bodrum Çiftlik Evi - Bodrumda Doğal Yaşam - Bodrumda Doğal Çiftlik Evi - Bodrumda Aktivite - Bodrumda Köy Hayatı | Bodrum Ecofarm Doğal Yaşam , Aktivite ve Kahvaltı Evi / Gümüşlük / Bodrum /MUĞLA • Rezervasyon : 0536 229 4674
Karavan Kapasitesi: 18

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR