Karavan'da Wc - Ev Tipi Tuvalet Mümkünmü?

Etiketler
Problem sanırım ev tuvaleti montajı değil. Dışkının nereye , nasıl atılacağı. Kasetli tuvalette, günlük olarak kaseti dışardıdan alarak tuvalate boşaltıyorsunuz. Pis su deposunu elimize alıp tuvalete boşaltamadığımıza göre; Yolda giderken yola atamadığımıza, gıcık kaptığımız birinin evinin önüne boşaltamadığımıza göre sizin öneriniz nedir?

Problem sanırım ev tuvaleti montajı değil. Dışkının nereye , nasıl atılacağı. Kasetli tuvalette, günlük olarak kaseti dışardıdan alarak tuvalate boşaltıyorsunuz. Pis su deposunu elimize alıp tuvalete boşaltamadığımıza göre; Yolda giderken yola atamadığımıza, gıcık kaptığımız birinin evinin önüne boşaltamadığımıza göre sizin öneriniz nedir?

her türlü koşul düşünülerek yapıldı. normalde avrupa tip kanalizasyon boşaltımına göre ayarlandı buna ek olarak 23 litre plastik depoya aktarılarak götürüp herhangi bir lavaboya dökülecek şekildede boşaltım ekipmanları aracın dışında arka kapağın üzerindeki kutuya yerleştirildi. Yani Ev konforunda kullanıp kasetli sistem gibi götürüp boşaltabilirsiniz.ekipmanlarda dışarıda olduğu için aracın içine bi rahatsızlık vermesi söz konusu değil.

Son düzenleme:

Merhaba iyi günler diliyorum
Sizden fikir almak istiyorum
Duvar tipi klozet kullanmayı planlıyorum ama montajında araç sarsıntısını vs hesaplayınca birde klozetin seramik olması kırılma ihtimalini düşündürüyor tecrübeleriniz bu konuda nedir?
Ayrıca pis su deposunun portatif olduğundan bahsetmişsiniz şemasını veya ne tür bir sistem yaptığınız paylaşabilir misiniz teşekkür ederim iyi çalışmalar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR