Karavanda Su Tesisatı Ve Hidrofor Montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan d.ata Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,558

Etiketler
su deposuna açtığınız bağlantı deliğine direk rakorları sıkmadan önce ölçücüsüne uygun conta taksaydınız yada sıvı conta sürseydiniz daha güvenli olurdu.

kampinglerde ve bazi benzinliklerde bosaltma alanlari var. kamping disinda mevcut duruma gore dogaya ve cevreye en az zarar vereceginizi dusundugunuz yontemi uygulayin. mesela kuyu kazip sonrasinda uzerini kapatabilirsiniz.

değerli paylaşım için teşekkürler,
hortum olarak 10 mm mi kullandınız, hortumun kollektöre girişi contaları kollektör ile birlikte mi satılmaktadır,
hortumdan bataryalara giriş ve kelepçe sızdırmazlığı konusunda tecrübe ve önerilerinizi takip ediyor olacağım

değerli paylaşım için teşekkürler,
hortum olarak 10 mm mi kullandınız, hortumun kollektöre girişi contaları kollektör ile birlikte mi satılmaktadır,
hortumdan bataryalara giriş ve kelepçe sızdırmazlığı konusunda tecrübe ve önerilerinizi takip ediyor olacağım
bütün parçaları tek tek aldım montajını yaptım.kollektöre bağladığım hortumdan endişeliydim ama sızdırmaolmadı.bu hortumlar ve kollektör basınçlı kalorifer sistemlerinde kullanılıyormuş.oldukça sağlam.piyasada pex boru olarak geçiyor.kolektöre girişte bakır bir yüzük var ve hem tutunmayı hemde izolasyonu sağlıyor

Merhabalar, erba 4.10 sahibiyim 2. El olarak yeni aldım ve şu an hidrofor sorunum var istanbul avrupa yakasında servis usta tavsiye edebilecek varmı acaba. Teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri