Karavan Dünyası Yönetim Kadromuz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan güngör Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,316

güngör

Zirve
Yer
İstanbul
Karavan Dünyasının takipçileri dostlarımıza;

Karavan bölümünde yaptığımız yeni ekleme ve düzenlemeler ile artan operasyon gerekliliği başta olmak üzere 2013 yılında
Ulusal Kamp Karavan Federasyonu üyesi olan Derneğimizin çalışma alanındaki genişleme sonucu yönetime yeni arkadaşlarımızın
alınması kaçınılmaz olmuştur.

Foruma ve siz katılımcılara gönüllü destek amacıyla emeklerini esirgemeyen eski ve yeni yönetim kadromuza teşekkür eder,
çalışmalarında başarılı olmaları dileklerimle.

Saygılarımla.

Erdal ÖTÜGEN (Süpergezgin) Karavan Yönetim Ulusal Kamp Karavan Federasyonu Başkanı
Cavid SEZEN (gezmen) Karavan Yönetim
Ferhat ŞİRİN (fsirin) Karavan Yönetim Ulusal Kamp Karavan Federasyonu Delegesi
Bülent YAZICI (mayıstosböce) Karavan Yönetim Ulusal Kamp Karavan Federasyonu Delegesi
Melih BOZKURT (melihbozkurt) Karavan Yönetim
Hüseyin ŞAHİN (Akdeniz45) Moderatör Almanya Wohnmobilforum "Türkei-Experte" Türkiye Uzmanı
Levent GÜNGÖR (güngör) Moderatör Ulusal Kamp Karavan Federasyonu Y.K.Üyesi

Etiketler
Ynt: Karavan Dünyası Yönetim Kadromuz

güngör' Alıntı:
Foruma ve siz katılımcılara gönüllü destek amacıyla emeklerini esirgemeyen eski ve yeni yönetim kadromuza teşekkür eder,
çalışmalarında başarılı olmaları dileklerimle.
Yönetimden ayrılan arkadaşlara verdikleri hizmet, yeni yönetime de verecekleri hizmet için şimdiden teşekkürler.

Tüm kadroyu tebrik ediyorum .
Dikkat çeken bir durum var .Bayan yok aranızda .Sanırım karavana ait ne varsa erkek egemen olarak kalmaya mahkum .Bu konudaki düşüncelerinizi merak ediyorum .
Yanlış anlaşılmasın .Kendi adıma değil .Zira böyle bir şeye vaktimde yok .Ancak kendiminde yaşadığı bazı olumsuzlukları düşündüğümde ,hakarete varan yorumlarla yazım sabote edildiğinde ,bir kadın bakış açısı ile yaklaşacak ve işi o kadar uzatmayacak bir bayan yönetici olsa idi diye düşünmedim değil.Onun harici zaten karavana dair ne varsa gelişmesi için kadın eli de değmeli diyorum herşeye .

Ayırdığınız , ayıracağınız zamana,sarfettiğiniz,sarfedeceğiniz emeğe teşekkürler.Hayırlı olsun,kolay gelsin...Başarılar.....

not :Ebru hanımın önerisi dikkate alınabilir,hazır ukkf kadrosunda tek kadın dernek başkanı varken.

Dostlara en içten teşekkürler bizden.

Ebru hanım merhaba,

çok erken mahkum etmişsiniz oysaki daha çok yeniyiz ve yapılacak çok iş var, şartlar olgunlaştığında kadın eli tabiki değmeli.

Federasyonumuz 7.yılında
Gezenbilir 8.yılında
30 yılını geride bırakmış eski karavancı dostları saymak istesem parmaklarım fazla gelir.

Bu kadar yeni bir mecrada hepimizin öğreneceği çok şey var ve gezilerdeki bakış açısıyla yönetimdede yönümüzü batıya
çevirmenin gerekliliği öğrenme arzumuzun gerekçesiydi.

Saygı ve selamlar

Hizmet bayrağını devralıp, görevi devam ettirecek arkadaşlara başarılar diliyorum.
Hayırlı uğurlu olsun.
Kenan YAMA

Emeği geçen ve geçeçek olan herkese teşekkürler ve başarılar dilerim.

İngiltere ve almanya takviyeli yeni yönetimin çok şey katacağı şimdiden belli.Hayırlı olsun çok memnun oldum
Slm.
ersin

Merhaba ,
Emeği geçen ve geçecek olan her kişiye teşekkür ederiz.
Saygılarımla.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR