Karavan Camı Nereden Temin Edebilirim?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpa1959 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 56,041
Ynt: Karavan Camı Nereden Temin Edebilirim?

Sn.Hudev bilgiyi paylaşmak bizim esasımız, Siz de gezenbilirde yabancı değilsiniz ama karavan bölümünde sizi yeni görüyorum. Yeni bir karavancı mı aramıza katıldı acaba?

Etiketler

merhaba dostum.karavana ilgim babamla beraber karavan yapmakla başladı bundan yaklaşık on yıl falan oldu.ilk karavanımızı satar satmaz yenisini yaptık ve o şu an hala bizde ve kullanıyoruz.zaten vitara yı alma amaçlarından birinci sebepte karavanımızdır.ne yazıkki öyle bir ülkede yaşıyoruz ki bunu zaten sizlerde çok iyi biliyorsunuz girişimci ruh nasıl yok edilir prosedürler,yasal engeller ve bürokrasi nasıldır bilirsiniz.ve bizde karavanımızı şöyle göğsümüzü gere gere gezemiyoruz.çünkü faturadır projedir,ruhsattır uğraşır durursunuz.şimdi bu aralar yaptığımız karavan a müşteriler sıkça gelmeye başladı. ve babamla bende yavaş yavaş yeni projelere daha profösyonelce başlamak istiyoruz.satarsak.belkide eski bir karavan alıp tadilatta yapabiliriz.çünkü ruhsat konusunu çözmek istiyoruz.kendimiz çıkarmaya kalksak binbir dereden su getirtmeye kalkıyorlar.yada kimse birşey bilmiyor. bakalım kısmet neyi gösterecek.önce karavanı satmak gerisi daha sonraki planlar.şimdilik bu kadar.saygılar.

sayın Hudey,plexglass cam ölçülerizi ve adet bildirirseniz size yardım edebilirim.

bendeT3' Alıntı:
sayın Hudey,plexglass cam ölçülerizi ve adet bildirirseniz size yardım edebilirim.

Sayın bendeT3 camlar kendi imalatınızmı yoksa getirterek satıyormusunuz
selamlar

hudev' Alıntı:
merhaba dostum.karavana ilgim babamla beraber karavan yapmakla başladı bundan yaklaşık on yıl falan oldu.ilk karavanımızı satar satmaz yenisini yaptık ve o şu an hala bizde ve kullanıyoruz.zaten vitara yı alma amaçlarından birinci sebepte karavanımızdır.ne yazıkki öyle bir ülkede yaşıyoruz ki bunu zaten sizlerde çok iyi biliyorsunuz girişimci ruh nasıl yok edilir prosedürler,yasal engeller ve bürokrasi nasıldır bilirsiniz.ve bizde karavanımızı şöyle göğsümüzü gere gere gezemiyoruz.çünkü faturadır projedir,ruhsattır uğraşır durursunuz.şimdi bu aralar yaptığımız karavan a müşteriler sıkça gelmeye başladı. ve babamla bende yavaş yavaş yeni projelere daha profösyonelce başlamak istiyoruz.satarsak.belkide eski bir karavan alıp tadilatta yapabiliriz.çünkü ruhsat konusunu çözmek istiyoruz.kendimiz çıkarmaya kalksak binbir dereden su getirtmeye kalkıyorlar.yada kimse birşey bilmiyor. bakalım kısmet neyi gösterecek.önce karavanı satmak gerisi daha sonraki planlar.şimdilik bu kadar.saygılar.
Sayın arkadaşım,sizin gezemediğiniz (ruhsat,proje,fatura ) sorunları olan karavanı nasıl satmayı düşünüyorsunuz.Bu bahsettiğiniz prosedürleri alıcı çözebilirmi ? siz uğraşmak zor diyemi çözmüyorsunuz ?birde özellikleri nedir karavanınızın mümkünse resim koyabilirmisiniz.Mobil se ilgilenen arkadaşlar var.

Sayın Levent ZİRVE, formaliteleri ve birtakım etapları olan birtürlü katılamadığım ama misafir statüsünde kalarak geriden izlediğim sitenizde arkadaşlarınızın yazışma ve serzenişlerini zevkle takip ediyorum.Mesaj sayım az olduğu içinde hadi deyince de bildiğimiz ve paylaşılması gereken bilgileri iletme zorluğu çekiyorum.Kısaca konumuza dönersek ,arkadaşın gereksinimi olan camları (plexi olan açılan kısım) şimdilik fason alarak orjinaline çok yakın ve kaliteli bir şekilde imal ediyoruz.İş yerimiz Ankara da,çok yakın bir zamanda " ANKARAVAN" Adıyla sizlerin arasında olmayı arzuluyoruz. Selam ve saygılar . GSM. 0532 447 00 45

bendeT3' Alıntı:
Sayın Levent ZİRVE, formaliteleri ve birtakım etapları olan birtürlü katılamadığım ama misafir statüsünde kalarak geriden izlediğim sitenizde arkadaşlarınızın yazışma ve serzenişlerini zevkle takip ediyorum.Mesaj sayım az olduğu içinde hadi deyince de bildiğimiz ve paylaşılması gereken bilgileri iletme zorluğu çekiyorum.Kısaca konumuza dönersek ,arkadaşın gereksinimi olan camları (plexi olan açılan kısım) şimdilik fason alarak orjinaline çok yakın ve kaliteli bir şekilde imal ediyoruz.İş yerimiz Ankara da,çok yakın bir zamanda " ANKARAVAN" Adıyla sizlerin arasında olmayı arzuluyoruz. Selam ve saygılar . GSM. 0532 447 00 45

sayın bendeT3 karavan camı imal etmeniz ve piyasada alternatif ürün bulma şansımızı arttırdığınız için sevindim, bizlere kendinizi tanıtırsanız en azından bizde size isminizle hitap ederiz, karşımızdaki kişiyi tanımış oluruz, tanışma bölümümüz aşşağıdaki link'dir
selamlar
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=41777.msg586602#new

drares' Alıntı:
Üretici firmanın elinde mevcuttur, ancak kendi üretimleri camlar çabuk arızalanıyor, çatlama yapıyor. Ekonomik durumunuz müsaitse avrupa cam öneririm.Ayrıca ulusal kamp karavan platformunun resmi sitesinde bununla ilgili bir topik vardı, göz atmanızı öneririm.Karavanınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın...
Merhaba
Ben yat ve otomobil işleri ile uğraşıyorum depomla çıkma temiz bir çok parça var. Otomobil camları plexiglaslar var renkli renksiz
eğer bana karavanınızın resimlerini gönderirseniz(ölçüleri ile) size yardımcı olurum.Fitilli fitilsiz fark etmez her konuda bilgim var
iyi günler
Yılmaz Usta
05383296828
Ama yolunuz bu ytaraflara düşerse bana karavanınızı getirin size en iyi şekilde her tarafını güzelce yapıp 10 numara teslim ederim. Boyası elektrik elektronik(haberleşme) elimde her çeşit anten özel kalitelli kablolar var. Ayrıca güvenlik kameraları takarım.Geriyi görmeniz için de arka tarafa kamera ön tarafa da geriyi görmeniz için monitör takılır.
yilmazmotorsports.tr.gg
yilmazmotorsports@hotmail.com
Her türlü çözüm uygulanır

Aracımın üst kısımında havalandırma yok. Havalar ısındıkça üst kısımda yatmak imkansız hale gelecek.Resimde görünen aracımın iki adet üst yan camını sürgülü camlarla değiştirmek istiyorum. Aynı ölçülerde imalatını yapabilecek bir usta yada firma biliyormusunuz? Hem kaliteli olsun hem de ucuz :smiley: Piyasa fiyatları hakkında bilgisi olan var mı acaba?

T3penfoto

Hakan Yusuf'la konuş bizim banyo penceresini yaptırdığımız yer halleder

alpa1959' Alıntı:
arkadaslar bu hafta bir basoğlu karavan aldık ama cok hor kullanmıslar doğrusunu isterseniz cokta acemiyiz bu konuda camlarını degiştirmek istiyoruz fakat bu konuda yardımı olacak bir oneri bulamadık lütfen yardım edermisiniz plexsi cam nerede bulabiliriz şimdiden tesekkürler ???

Karavan Camı Konusu:
----------------------------------------------
Turkiyede yapılan çekme karavanların pencereleriinin camları: çoğu zayıf ince pleksiglas denilen malzemeden yapılır .Bu tip yapilandırmalar hafif olsun maliyet düşsün düşüncesiyle yapılmaktadır. Karavanı olup da gayet iyi kaliteli sağlam uzun ömürlü pencere yapılmasını isteyenler olursa
Gökova-Muğladayım . Bazı kişiler karavanı yapmadan evvel pencere ,havalandırma (normal veya otomatik elektrik sistemi ,güneş enerjisi, sıcak su depolama(boyler)
müzik sistemleri, elektronik sistemler, hırsız alarm sistemleri, geri görüş kamerası, iç dizayn, dış yüzeyin boyanması mekanik her türlü bakım tarafımdan yapılmaktadır.
Not: Aklınıza gelen gelmeyen herşey karavanlarınız için uygulanır yapılır.*pahalı kaliteli malzemeden*ucuz pratik malzemelerden*[attachment=1][attachment=2]
Yılmaz Usta
Tel: 05383296828
Tel: 02522466364
GÖKOVA*MUĞLA*TÜRKİYE

Caravans

Crazyhouse2

Karavan

Arkadaşlar,

bir konuda sizlerden yardım bekliyoruz..VW LT 28-31 serilerinin en üstte sagda ve solda bulunan cama ihtiyacımız var.

Bu konuda bilgisi,olan bulabilecegimiz yerler (sifır yada kullanılmış olabilir) veya yaptırma durumu da olsa olur..

Aşagıda fotografı olan camın ölçüleri
Bonoplex d449 5054/5000
VW TPS shop, part number 281070403
ölçüler: 475 mm genişlik x 240mm yükseklik ..kalınlığı: 45mm

LTsidelight

Beyaz Mart197

Konu ile ilgili cam ihtiyacı olan arkadaşlar için aşağıdaki linkte ilanım vardır.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=101968.new#new

Merhaba,

Her boyut ve ölçüde en geniş karavan camı ürün gamını Eltesan mobil'den edinebilirsiniz. Üstelik camlar, perde ve sinekliği ile birlikte montaja hazır şekilde veriliyor.

http://www.my-caravanning.com/en/products/comfort/windows/Dometic-SEITZ-S4-900-x-600-mm/44693

Selamlar,

Suleyman G.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri