Karavan Camı Nereden Temin Edebilirim?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpa1959 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,985

alpa1959

Yeni Üye
arkadaslar bu hafta bir basoğlu karavan aldık ama cok hor kullanmıslar doğrusunu isterseniz cokta acemiyiz bu konuda camlarını degiştirmek istiyoruz fakat bu konuda yardımı olacak bir oneri bulamadık lütfen yardım edermisiniz plexsi cam nerede bulabiliriz şimdiden tesekkürler ???

Etiketler
Ynt: Karavan Camı Nereden Temin Edebilirim?

Üretici firmanın elinde mevcuttur, ancak kendi üretimleri camlar çabuk arızalanıyor, çatlama yapıyor. Ekonomik durumunuz müsaitse avrupa cam öneririm.Ayrıca ulusal kamp karavan platformunun resmi sitesinde bununla ilgili bir topik vardı, göz atmanızı öneririm.Karavanınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın...

Sayın alpa1959,
zorunlu olmamakla birlikte, lütfen profilinizi doldurmanızı rica ediyorum.

İstanbul'da Erdoğan hoca diye bir bey uzun yıllar karavan üreticilerine malzeme üretimi yapmış.
İhtiyacınız olan boyutta elinde var mıdır bilmiyorum. Aşağıdaki telefon numarasından görüşüp bilgi alabilirsiniz.

0216 399 1055

mrb eger camların tamir imkanı varsa yani çok gerekli degilse degiştirmeyin çünkü başoglu firması 3 kardeşin farklı isimlerle üretigi karavanlar haline gelmiş durumda ve hepsi farklı fiyat söylüyo ama en büyük abileri olan erdogan bey yani erba isimli üretici firama uygun olanı 1 ay önce kendisine ugradıgımda benim çekme karavanın camları için ufaklara 90-90 olan cama 175ytl artı kdv büyük yani 155-90 olan camımada 250ytl dedi diger kardeşleri ise 90-90 375ytl diger olan 155-90 olan camda 475 artı kdv demişlerdi pilksi glas tı camların türü yanış telefuz etmeyim onunda düz bombesiz tabakası 20ytl kararı siz verin ankarada oturuyosanız sitelerde üreticisi var erba karavana ulaşmak içinse interneten bakmanız yeterli bilginiz olsun

Ozdal merhaba. Bahsettigin kisi Kartalda mi? Kartalda bir yer varmisda ondan soruum.

Yok arkadaslar bu ulkede bu camlarrdan uretene ben rastlamadim. Erdoganin teli acilmiyor. Catlak patlak kullanmaya devam ama es kaza dagilsa yandik vallahi.

İz uzerindeyim. Benimkini yapacak. Eger guzel olursa size de tavsiye ederim. Isıtarak yanlarini pahlayabilecegini yani cift cam yapabilecegini soyluyor.

Pino karavan da sitesinde üretimlerinde plexi glas cam kullandığını yazmış. Kendilerinin fikri alınabilir.

Merhaba arkadaşlar,
Benimde 120x60 Yeni cama ihtiyacım var. Erdoğan Beye 0216 399 10 55 den ben de ulaşamadım. Sorununuzu çözdüğünüzde bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Cam ihtiyaciniz varsa catlak olan cami cikarin yerine sunta takin cikani ise Caglayan'daki Adnan'a goturun. Aynisini yapacaktir. Saolsun bana cok yardimci oldu. 02122910021 05363028225

tuzla nuh sanayı sıtesınde bır yatcıyı arayarak bılgı alabılırsınız yatların tum camları sanırım o malzemeden.

www.policam.com.tr
www.isikplastik.com.tr

Bizde bu firmadan 1 hafta once farklı bir amaçta kullanmak üzere plexsiglass aldık. Sizede yardımcı olabilirler.

ist çağlayanda istemediğin kadar bulabilisiniz dr cemil bengü cad ne ararsanız var

Kendi karavanlarımda kullandığım bombesiz pleksiglas cam örneklerini sahibinden.com sitesinden 15537100 nolu ilanımda görebilirsiniz..Arzu edenlere 95X60 (150 TL) 155X60 (200 TL) istanbul içi montaj dahil (cam takılması, kaldırma kollarının montajı, cam kilitlerinin montajı) fiyatlarımdır...Krom paslanmaz cam kaldırma kollarına ihtiyacı olanlara adedi 60 TL...

herkeze selamlar.arkadaşlar ben karavan camı nerelerden temin ederim.yardım lütfen.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR