Kanyonizasyon ''kanyon Sporu (canyoning) Eğitim Ve Antrenman Salonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kanyonizasyon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,067

Kanyonizasyon

Yeni Üye
Tüm kanyon severlere merhabalar..

Öncelikle amacımızı kısa ve genel hatlarıyla anlatmak isterim.

Kanyonizasyon ekibi olarak, temelini kanyon disipliniyle oluşturduğumuz eğitim programımız ile sistematik bir şekilde, etik değerlere sahip ve saygın kanyon sporcuları yetiştirebilmek başlıca görevimizdir. Kanyon sporunun (Canyoning) profesyonelce yapılması gerektiğini öğretebileceğimiz herkesin, bu sporu yapmaya hakkı olduğu ve bu zevki tatması gerektiği inancındayız.

Salonumuzda teorik ve pratik eğitim vermekteyiz. Yakın zamanda eğitim programımızın tarihleri belli olacak ve duyurulacaktır.

Eğitim programımızın başlıklarında ''Kanyon Disiplini'' ile ilgili iki maddeyi sizlerle paylaşmak isterim;
  • Kanyon geçişinden önce tüm sporcuların sağlık bilgileri, acil durumlarda ulaşılacak en az iki yakınlarının telefon numaraları ve etkinlik ile ilgili ayrıntılar diğer kanyon sporcularına ve kanyon bölgesindeki idari amirlere verilmelidir.
  • Geçiş yapacağınız kanyonun bulunduğu ildeki, ilçesindeki, çevre ilçelerdeki ve varsa onu besleyen akarsuların geçiş yaptığı bölgelerdeki, bunlarla beraber yağmur geçişlerini son dakikaya kadar hava durumundan takip edin.
Daha fazlası için www.kanyonizasyon.com ve facebook.com/kanyonizasyon sayfalarını takip edebilir, eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle, herkese sağlıklı ve adrenalin dolu kanyon geçişleri..

Son düzenleme:

Etiketler
Tüm kanyon severlere merhabalar..

Öncelikle amacımızı kısa ve genel hatlarıyla anlatmak isterim.

Kanyonizasyon ekibi olarak, temelini kanyon disipliniyle oluşturduğumuz eğitim programımız ile sistematik bir şekilde, etik değerlere sahip ve saygın kanyon sporcuları yetiştirebilmek başlıca görevimizdir. Kanyon sporunun (Canyoning) profesyonelce yapılması gerektiğini öğretebileceğimiz herkesin, bu sporu yapmaya hakkı olduğu ve bu zevki tatması gerektiği inancındayız.

Salonumuzda teorik ve pratik eğitim vermekteyiz. Yakın zamanda eğitim programımızın tarihleri belli olacak ve duyurulacaktır.

Eğitim programımızın başlıklarında ''Kanyon Disiplini'' ile ilgili iki maddeyi sizlerle paylaşmak isterim;
  • Kanyon geçişinden önce tüm sporcuların sağlık bilgileri, acil durumlarda ulaşılacak en az iki yakınlarının telefon numaraları ve etkinlik ile ilgili ayrıntılar diğer kanyon sporcularına ve kanyon bölgesindeki idari amirlere verilmelidir.
  • Geçiş yapacağınız kanyonun bulunduğu ildeki, ilçesindeki, çevre ilçelerdeki ve varsa onu besleyen akarsuların geçiş yaptığı bölgelerdeki, bunlarla beraber yağmur geçişlerini son dakikaya kadar hava durumundan takip edin.
Daha fazlası için www.kanyonizasyon.com ve facebook.com/kanyonizasyon sayfalarını takip edebilir, eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle, herkese sağlıklı ve adrenalin dolu kanyon geçişleri..

Merhaba,

Eğitim planının tarihleri belli mi ,paylaşabilir misiniz?Teşekkürler

Merhaba,

Eğitim programımızın tarihleri şu şekildedir;

• 8 Mart 2016 (Salı) 20:30 Kanyonizasyon Eğitim ve Antrenman Salonunda, tanışma ve teorik eğitim.
  • 15 Mart 2016 (Salı) 20:30 Kanyonizasyon Eğitim ve Antrenman Salonunda, teorik eğitim.
  • 22 Mart 2016 (Salı) 20:30 Kanyonizasyon Eğitim ve Antrenman Salonunda, teorik ve pratik eğitim.
  • 27 Mart 2016 (Pazar) 08:00 Kocaeli - Ballıkaya Tabiat Parkı’nda, pratik eğitim. (Araç ile belirlenen güzergahlardan geçilerek gidilecektir.)
  • 29 Mart 2016 (Salı) 20:30 Kanyonizasyon Eğitim ve Antrenman Salonunda, teorik eğitim.
  • 5 Nisan 2016 (Salı) 20:30 Kanyonizasyon Eğitim ve Antrenman Salonunda, teorik eğitim.
  • 8 Nisan 2016 (Cumartesi) 08:00 Manisa - Yarıkkaya Kanyonu Eğitim Geçişi, pratik eğitim. (Araç ile belirlenen güzergahlardan geçilerek gidilecektir.)
  • 24 Nisan 2016 (Pazar) 08:00 Sakarya - Tuzla Kanyonu Eğitim Geçişi, pratik eğitim. (Araç ile belirlenen güzergahlardan geçilerek gidilecektir.)
  • 8 Mayıs 2016 (Pazar) 08:00 Bilecik - Yenipazar Kanyonu Eğitim Geçişi, pratik eğitim. (Araç ile belirlenen güzergahlardan geçilerek gidilecektir.)
Not: Eğitim programımızın tarihleri hava durumuna göre değişebilir.
Teşekkürler..

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri