Kamp Lambaları Hakkında Bilgi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tuncer tuna Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,999
Ben aracın bagajına kampta kullanmak için tesisat çektim, küçük çaplı elektrik ihtiyacını ( tel. șarzı, aydınlatma vs) oradan karşılıyorum. Voltajı kontrol ederek buzdolabınıda kullandığım oluyor.
ben sadece aydınlatma amaclı kullanacagım .telefonu arabadan sarj ederim.sadece aydınlatma benim derdim.

Etiketler
Merhaba, sizin taleplerinize uymamakla beraber, araç ile gidildiğinde,küçük tüp ve lüx dış mekan aydınlatmada çok iyi, 1 tüp ile 7 güne kadar aydınlatma sağlarsınız, düşük aydınlatmada sabah kadar çevre aydınlatmada da kullanıyorum. çok memnunum.

Merhaba, sizin taleplerinize uymamakla beraber, araç ile gidildiğinde,küçük tüp ve lüx dış mekan aydınlatmada çok iyi, 1 tüp ile 7 güne kadar aydınlatma sağlarsınız, düşük aydınlatmada sabah kadar çevre aydınlatmada da kullanıyorum. çok memnunum.

Alternatif olarak bende kendi kullandığım yöntemi paylaşayım. Motosikletle kampa gittiğim için malzeme seçimi biraz daha dikkat istiyor. Malum taşıma ve yer problemi çok fazla. Yine de hiç az sayılmayacak tamamen konfora yönelik malzemeleri eksik etmem. Yaptığımız şey keyif sonuçta.
14 ah motosikletimin eski aküsünü aydınlatma, bağladığım çakmak söketi ile şişme yatak pompasında ve yine çakmak söketine takarak kullandığım usb şarjz dönüştürücüsüyle telefon şarjında bu aküyü kullanıyorum.
Aydınlatma olarak 360 COB LED Light your life kamp aydınlatma ışığı kullanıyorum. Kumandası var ve buradan hem farklı modlarda hemde % 50 % 25 gibi kısık modlarda kullanmaya imkan sağlıyor. Aydınlatma gücününün yüksek olmasına rağmen led teknolojisi farklı olduğu için çok az enerji harcayıp 2 gün kampta bana rahatlıkla yetiyor.

Alternatif olarak bende kendi kullandığım yöntemi paylaşayım. Motosikletle kampa gittiğim için malzeme seçimi biraz daha dikkat istiyor. Malum taşıma ve yer problemi çok fazla. Yine de hiç az sayılmayacak tamamen konfora yönelik malzemeleri eksik etmem. Yaptığımız şey keyif sonuçta.
14 ah motosikletimin eski aküsünü aydınlatma, bağladığım çakmak söketi ile şişme yatak pompasında ve yine çakmak söketine takarak kullandığım usb şarjz dönüştürücüsüyle telefon şarjında bu aküyü kullanıyorum.
Aydınlatma olarak 360 COB LED Light your life kamp aydınlatma ışığı kullanıyorum. Kumandası var ve buradan hem farklı modlarda hemde % 50 % 25 gibi kısık modlarda kullanmaya imkan sağlıyor. Aydınlatma gücününün yüksek olmasına rağmen led teknolojisi farklı olduğu için çok az enerji harcayıp 2 gün kampta bana rahatlıkla yetiyor.

NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİM BUNU ACABA ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR