Kamp Arkadaşlığı Deliliği:)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karaca35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,127
Ben de yalnız kamp yapanlardan biriyim.Motosiklet servisinde tesadüfen tanıdığım bir arkadaş beraber karadeniz turu yapmayı teklif etti.Temkinli yaklaştım,önce torkul göletine beraber bir kamp atalım hem malzemeleri deneriz dedim.Bunu da yaptık,gayet iyi anlaştığımızı düşündüm ve turu beraber yapmaya kara verdik.Peki sonra ne mi oldu? Meğer arkadaş aşırı sinirli,sakinleştiricilerle normal yaşantısını sürdürebilen,üstelik silah tutkunu biri olduğu ortaya çıktı.İlk önce yolda kamyonculara parmak işareti yapmayla başladı,sümela manastırı yolunda sarhoşlarla kavga etme ve jandarma tarafından gözaltına alınmayla maceramız bitti.Neyse ki çadırından uyuşturucu madde çıkmadı da:smiley: bir gecede kurtulduk.Bu belki extrem bir örnek oldu ama yine de peşinden gözü kapalı gidemeyeceğiniz insanlarla yola çıkmayı ben de doğru bulmuyorum.

Son düzenleme:

Hırsızların, katillerin, kötü insanların bu forumda kamp arkadaşı arayacagini sanmıyorum, burası ülkemizin en temiz platformlarından biri,bu nedenle bu kadar obsesif olmaya gerek yok

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sigara içmeyen bir insanın ak ciğeri tertemizdir diyorsunuz, kitle olması imkansız diyorsunuz

arkadaşlar konu tanımadığın ve hakkında hiçbir fikrin olmadığı biri ile yola çıkmak

bu işler arz talep meselesidir

risk almak isteyen istediği kadar alabilir

ama burada konuya olumlu bakıp ta 7 kez düşünüldüğüne adım gibi eminim

azıcık aşım kaygısız başım :smiley:

tanımadığı biri ile yola çıkacaklara bir iki not düşeyim

belki ceza evinden kaçtı:smiley: belki de akıl hastanesinden

belki de eşini evin bahçesine gömdü soğukkanlı bir şekilde yola çıktı:smiley:

ticaret için risk alanlara lafım yok:smiley: :smiley:

arkadaşlar konu tanımadığın ve hakkında hiçbir fikrin olmadığı biri ile yola çıkmak

Hem tanımıyorsun.....Hem de hiçbir fikrin yok.....

EĞER hiçbir ''Asgari Standart/Müşterek'' yoksa , o zaman MUTLAKA yola çıkmalısın....diyemez ki hiç kimse??

EVLiLiKte bile garanti yok (!)... Var mı ötesi ?...
:smiley::tearsofjoy:

Hem tanımıyorsun.....Hem de hiçbir fikrin yok.....

EĞER hiçbir ''Asgari Standart/Müşterek'' yoksa , o zaman MUTLAKA yola çıkmalısın....diyemez ki hiç kimse??

EVLiLiKte bile garanti yok (!)... Var mı ötesi ?...
:smiley::tearsofjoy:

Zevkler aynı olabilir.Kamp yapmak,yol yapmak,balık tutmak,tarihi yerleri gezmek vs.Ama bunlarla bitmiyor,çünkü trafik,stres,açlık,sabırsızlık,çabuk sıkılma,zor şartlara uyum sağlayamama gibi karakter özellikleri arasındaki farklar sonucu belirliyor.

hayranım şu kamp arkadaşı arayanlara:smiley: 20 yıllık dostun arkadaşın akraban sana yanlış yapabiliyor iken sen nasıl olur da huyunu.. suyunu.. mizacını.. iç dünyasını.. hastalığını.. karakterini..(çoğalt çoğaltabildiğin kadar):smiley:bilmediğin biri ile kamp yapıyorsun, ya da yapmak istiyorsun...bu ne özgüven bu ne cesarettir ya rabbim...neymiş? dağın başında çadır kurulacakmış .:smiley: ama bunu yapmak isteyenlere şu açıdan da bakabiliriz. adrenalin heyecan paranoya ve şüphelerin zirve yaptığı zaman süreci....var mı düşüncelerimi çürütebilecek yazılarınız?

Sıkıntı olmaması açısından hemen yola çıkmak yerine böyle bir durumda önce karşınızdaki kişi ile sohbet ortamı oluşturup sohbet edip ortak noktalar varmıdır hedefler aynı mıdır vs bakılmalı bence.Zaten büyük ihtimalle sohbet sonunda kafanızda bir fikir oluşacaktır diye düşünüyorum.Böyle bir durum sıkıntı olabileceği gibi güzel bir insanı tanıma fırsatıda olabilir.

ben tatile / kampa giderken aracıma hiçbir akrabamı almam (çok nadiren yeğenlerimi oğlana arkadaş olsun diye ) onun haricinde çünkü kesinlikle fikir ayrılığı var zevkler uyuşmaz keyfimi kaçırmanın alemi yok kaldı ki yabancı birini takıcam peşime katiyen olmaz ama kamp yerinde tanıştığım biriyle muhabbet edip kahvemi çayımı paylaşırım aşırı dindar değilim ama alkol almam masayada oturmam yanımda istemem akrabam dahil illa suyu çıkar tecrübeyle sabit ama yukarıda yazdığım gibi kaldığım yerde tanışıp çok iyi dostluklar kurdum halen devam edenler var ki hasan kulakları çınlasın kardeşlerime değişmem adamın en dibi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR