..."kamer".... Bodoslama Karavan Yapmak

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ccingiler Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 78
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,691

Etiketler
Bodoslama dediysek te, Acemiliğimizi bilgi noksanlığımızı kastetmiştik. Sonunları çöze çöze devam ediyoruz.

1623690767079

1623690885991

Vecihi Hürkuş 'a ithafen ..Kanatlı KAMER..

1623690970659

Olmaaaz.. olamaaaaz ... münkün değil dediler ama oldu.. 2 x 115 lt atık depoları..

1623691341094

Bu gün 8. gün bitti.. bende bittim .. Ne para dayanıyor ne derman arkadaş.. Fayyy karavanının ben dedirtti bu akşam .. Ama pes etmek yok.. bitecek abiii...........

valla 27 günde karavan bitirmek zor.. Ne foto ne video ne forum uğraşamadım. Hakkınızı helal edin.Az önce @janberkaydemir hocam yazınca kendi konusuna aklıma geldi forum.. atayım bişiler kenarda köşede ne bulursam wassap a attıklarımdan..
Olmadı son durumu faceye atayım ..Oradan buraya link vereyim bari

Son düzenleme:

Valla temiz gri ve siyah tanklar da test amaçlı sular vardı kantara girerken.. 60 kilo rahat vardır.. Tüm mobilya aksamı 18 mm mdf.. Banyoyu mdf yapmadığıma köpek gibi pişmanım.. Ama 2 saatte karar verip yapınca kavak kontra kaldı garibim.. En kötü bir daha yaparızzz.. Alıştık öğrendik artık..

1626125039678.png

Son düzenleme:

Hobaa bizim fragmanı silmiş face yöneticisi.. canı sağolsun.
KAMER 27 Temmuz 2021 itibarı ile tamamlandı. Ruhsat karavana döndü .. MTV , Trafik sigortası , kaskosu yapıldı..
İkişer günlük 2 ayrı test sürüşü yapıldı.

Video: https://www.facebook.com/685549100/videos/514536449779330/

İlk test Kapıdağ yarımadası doğanlar plajındaydı.

1629369697574

1629369726365

2. test sürüşünden az önce döndük.. İznik gölü kıyısı.. Sölöz ün alt tarafları..

1629369984223.png

Kavak ağaçları gölgesinde şarj sistemi testi de yaptık.. 52 saat süren testimizde 13 V ile başlayan kamp 12.4 V olarak tamamlandı.. TV 1 saat falan çalıştı. Buzdolabı aydınlatma ve şarjlar hep devredeydi..
NOT: KAMER i full 220 dizayn ettim. sadece hidrofor , maceratör ve webasto 12 V olarak dizayn edildi.

1629370416645

Son düzenleme:

Hobaa bizim fragmanı silmiş face yöneticisi.. canı sağolsun.
KAMER 27 Temmuz 2021 itibarı ile tamamlandı. Ruhsat karavana döndü .. MTV , Trafik sigortası , kaskosu yapıldı..
İkişer günlük 2 ayrı test sürüşü yapıldı.

Video: https://www.facebook.com/685549100/videos/514536449779330/

İlk test Kapıdağ yarımadası doğanlar plajındaydı.

Ekli dosyayı görüntüle 637310

Ekli dosyayı görüntüle 637311

2. test sürüşünden az önce döndük.. İznik gölü kıyısı.. Sölöz ün alt tarafları..

Ekli dosyayı görüntüle 637313

Kavak ağaçları gölgesinde şarj sistemi testi de yaptık.. 52 saat süren testimizde 13 V ile başlayan kamp 12.4 V olarak tamamlandı.. TV 1 saat falan çalıştı. Buzdolabı aydınlatma ve şarjlar hep devredeydi..
NOT: KAMER i full 220 dizayn ettim. sadece hidrofor , maceratör ve webasto 12 V olarak dizayn edildi.

Ekli dosyayı görüntüle 637314

Hayırlı olsun.
Güle güle kullanın.

.
Vay vay vaay nihayet bitti demek.
Adı ne cilveli haspanın ?
Kaderine bırakmamak için vatanı karış karış gezersiniz artık.
Keyifli geziler temennisiyle, camiaya hoş geldiniz.. 😊
KAMER kız reis..
Karavan Mercedes ten esinlendim. :wink:
Eylül 10 a kadar ne yapabilirsek artık.. Eylül 10 da Lüfer iner bizim kapının önüne, Kapanca'ya. 3 ay denizden çıkmam ben.. Arada havalar patlak yani fırtınalı giderse 5 6 gün.. Basar giderim sıcak memleketlere yani güneye.
Yaradan hanelerimize huzur versin öncelikle ; Evin önünde yatsın diye karavan yapmadık reis... Her fırsatta kaçmak lazım değil mi; Ne demiştik birkaç sayfa önce? "DÜNYA FANİ ÖLÜM ANİ"..

valla 27 günde karavan bitirmek zor.. Ne foto ne video ne forum uğraşamadım. Hakkınızı helal edin.Az önce @janberkaydemir hocam yazınca kendi konusuna aklıma geldi forum.. atayım bişiler kenarda köşede ne bulursam wassap a attıklarımdan..
Olmadı son durumu faceye atayım ..Oradan buraya link vereyim bari

Yeminle hayırsız adamız biz. İşimiz düşünce buradayız..Allahtan sprinterci bir forumdaş dürttüde ona bilgi verirken benim kendi başlığıma bu son videoyu atmak geldi aklıma.. Hakkınızı helal edin.
Not: Bu sezon Kamer Kız da gezenbilir stickeri olacak.. söz veriyorum.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=hs_acqldrpc&t=25s

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri