Jimny Bagaj Kapısı Düzeltme

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan emro Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,597

emro

Yeni Üye
Selamlar,
Jimny aracıma arkadan carpmalari sonucu bagaj kapaginda egiklik olustu. Arkadan vuran arac stepneye denk getirdi ve stepne bagaj kapağını biraz deforme etti. Kapida herhangi bir kirik, cizik vs yok sadece yamuldu. Bunu duzeltebilecek bir usta var midir İstanbul'da?
Şimdiden teşekkürler.
Jimny ile kalın 🙂

Etiketler
Selamlar,

Bu konu hakkında gelişmeleri paylaşmak isterim.

Servis kapıyı düzeltmek istedi. Bu kapıların içlerindeki sacın yamulması ve bu sacın düzeltilmesi mümkün olmadığı için kapının komple değiştirilmesi gerekti. Birkaç usta ile görüştüğümde aynı cevabı aldım. Kapı bir şekilde düzeltilebilir fakat sonrasında boya gerekeceğini ve stepnenin ağırlığı bir süre sonra boyaya zarar verebilme ihtimali olacağından kapının değiştirilmesini tavsiye ettiler. Bence de kapının değişimi daha mantılı oldu. Araçta güvenliği etkileyecek bir değişim olmadığı için kapının değişmesinin mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Forum ahalisinin böyle bir durumla karşılaşma ihtimali için bu bilginin işe yarayacağını düşünüyorum. Tabii önceliğim umarım karşılaşmazsınız.
Sevgiler :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri