Isuzu Urban 2008 Karavanda Yaşam Için Ilk Adım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kmldlk3838 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,623

kmldlk3838

Yeni Üye
Herkese slmlar , çocukluktan buyana yaklaşık 25 yıllık bir hayalimin ilk adımı için bismillah dedik inş . Bizimkisi bir proje esasında (kuaförbüs ) eşim ve ben bayankuaförüyüz, işimizi ve yaşam alanımızı birleştirip kuaför şeklinde bir karavan ile Türkiye turu planımız var nasip olur ise , bu süreçte öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar.

Etiketler

Farklı bir yaklaşım, inşallah beklentileriniz gerçekleşir.
Hep kokoreç, köfte, büfe karavanı olacak değil ya, birde böyle birşey baya ilgi çeker. Hem gezer hem ihtiyaçlarınız için maddi kaynak olur. Güzel düşünce tebrikler... takip

Herkese slm'lar Kuaförbüs projemiz için çalışmalarımız devam ediyor , seçmiş olduğumuz aracın satılmasından dolayı bir aksilik yaşadık yeni bir araca yarın bakacağım inş , başladığımız bu yolda çok candan bu işi gerçekten benimsemiş abilerimizle tanışıyoruz karavancılığı yaymak olduğunu söyleyen bu dostları ilerleyen zamanda yapım aşamalarının videolarında paylaşmayı düşünüyorum . syglar...

Herkese slm'lar Kuaförbüs projemiz için çalışmalarımız devam ediyor , seçmiş olduğumuz aracın satılmasından dolayı bir aksilik yaşadık yeni bir araca yarın bakacağım inş , başladığımız bu yolda çok candan bu işi gerçekten benimsemiş abilerimizle tanışıyoruz karavancılığı yaymak olduğunu söyleyen bu dostları ilerleyen zamanda yapım aşamalarının videolarında paylaşmayı düşünüyorum . syglar...
Merhaba,
İnşallah devam ediyorsunuzdur.
Ben de araç seçimi aşamasındayım. İsuzu iyi diyorlar...
Siz neden isuzu seçmiştiniz? Şimdi neye bakıyorsunuz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR