Hyundai Country Karavan Yapımı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mehmetfatihozturk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 515
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 94,074

Etiketler
YENİ VİDEO YAYINDA
Karavanımızın Elektrik tesisatı da bittiiiii Çamaşır makinamızı test ettik Çok keyifli ve çooook detaylı bir video ile sizlerleyiz Yorumlarda sizi bekliyoruz
LİNK

Video: https://youtu.be/GlmrEiL0vc0
7ed4b5e1488390fcd1828bd67fc596d6

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün atölyemize getirdiğimiz aracımızın koltuk söküm işlemlerine başladık... hafta içi de komple bakıma girecek... B06cb263bc77635aa69368792f76a8ea
47776f58ded77da1f345a6b28fdefb8e
Bd935a73929f0dd7dc2745b7d33ec6a6

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2623cfe08d19638fb65ec895484c59be

Uzun bir aradan sonra gelişmeleri aktarayım dedim. Geçen zaman içinde aracın tavan döşemelerin söktüm. Altında orijinal yalıtım kaplaması çıktı. Onları da uzun uğraşlar sonucu söküp temizledim. Sonra tüm bakımları yaptırdım. Enjektör, pompa, yağ, filtre vs.... Yapmışken bide turbo taktıralım dedim :smiley: turbo takılmak üzere aracı kadosan sanayiye götürdüm. Hafta içi turbosu da takılmış olacak... mekanik aksamda herşeyi yapmış olacağız.

Turbomuz takıldı şükür :smiley: bazı ayarlamalardan sonra, debriyaj merkezi, vites kutusu bakımı ve diğer bakımları yapılacak... B43c4734f7cbe3c44a9b0e8b0f485d17
150d999b1ce8a59fd3d5ca40ef2c79b4

Depoyu söktürdüm. İçindeki eski mazotu boşaltıp temizledik. Sonra rekorcuda webasto için depodan jaklı bir çıkış aldık. Depodan çıkan eski mazotla yeni mazot örnekleri :smiley: 129946b9711326f388e82da7a0955f14

Depodan direk çıkış iyi olmuş.

Evet aracın deposu herhalde 120-140 litre en az gibi. 150 liralık mazot aldım gösterge sağolsun kırmadı bizi biraz oynadı :smiley: bende madem depo büyük webasto için plastik depo kullanıp onu takip edip doldurmakla uğraşmayayım diye direk depodan çıkış aldırdım....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR