Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan trek71 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 211
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 126,117
Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!)

Doğrusu ADRİA nın fiyat ve imalat/ kullanım özellikleri benim de dikkatimi çekti,
özellikle AVİVA LİTE 390 PS modeli.
Ben 4.25 in altını kullanışlı bulmamama rağmen, bu model çok iyi dizayn edilmiş.
Hafif ve malzeme kalitesi süper.
Özellikle 2.07 genişlik ölçüsü ile trafikte çok çok rahat sürülür.
Hakkı teslim etmeyi severim.

Belli olmaz, bakarsın çok beğendiğim 4.25 i satar bundan alırım.
Yalnız Hüseyin Bey ile görüştüm, teslimatları çok geç. Eylül ortası.
Yani gezi mevsiminin sonları..
http://www.adria-center.si/imgs/sub-models/n-aviva-lite-390-ps-033.png

AVVA 390 PS  grnm

ADRA 390 PS

Etiketler

Bu başlığın noktası da bu resimler olsun :smiley: Biz erdik muradımıza; darısı karavancı dostların başına!

Uploadfromtaptalk1433868078619

Uploadfromtaptalk1433868114621

Ooo Maşallah nazar değmesin hayırlı olsun.detaylı foto ve izlenimlerinizi ayrı bir başlık altında bekliyoruz.

'' Bana mutluluğun resmini yapabilirmisin Abidin ''

Keyif,sağlık ve hep mutlulukla.selamlar

Hayırlısı olsun. yazılanları okudum başınıza gelenlere çok üzüldüm ve sayenizde bir çok şey öğrendim.
gerçekten sabrıznıza hayran kaldım.
yeni kararvanınızla huzur ve mutlu tatiller dilerim.
saygılar

Güzel karavanınızla hep neşeli ve sorunsuz geziler dilerim.

Merhaba,

Hikayemize okuyarak, yazarak katılmış olan, acılarımızı paylaşan, manevi destek veren tüm dostlara, karavancı kardeşlere teşekkür ediyorum.

Bu başlık altında artık yazmayacağım, zira önümüzdeki güzel günler için yeni bir sayfa açmak gerek :smiley:

Bir de, bir süre önce Pino'dan farklı kanallardan aracılığı ile gelen "Rica ediyoruz, Behçet Bey artık yazmasın" istekleri mevcut. Zaten yazılması gerekenlerin hepsi kayda geçirildi. Geri kalan birkaç komik hikaye ateş başı sohbetlerine daha çok yakışır.

Sevgiler, sevgiler, sevgiler

Güzel günlerde kullanın, kanımca onca sıkıntı sonrası bu güzel karavanı hak etmiştiniz...

Behçet bey:önce hayırlı olsun diyorum.Böyle güzel kaliteli bir çekme karavan ile bol keyifli geziler yapacağınıza eminim selamlar.

Behçet Bey, yeni karavanınızla ilgili süreci de merak etmekteyiz, sipariş teslim ilk yol tecrübesi gibi aşamaları yazacağınızı umuyorum.

Ben de Adria karavanların Türkiye'ye gelişine çok sevindim ve eski karavanamımın yanına en yakın zamanda bir adria 3.70 veya 3.90 almak istiyorum. Bakalım yerli karavan üreticileri bu fiyat ve kalite karşısında ne yapacaklar?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Güle güle kullanın,yeni karavanınızda yorumlarınızı bekliyoruz...

Behçet Bey merhaba..

Macera aynen devam ediyor gözüküyor ..
Sn. Dekoratör üstadımızla her konuştuğunuzda,
dünyanın en güzel, en sağlam... en süper karavan
imalatçısı ile karşılaştığınızı, makinalı tüfek misali, soluksuz anlatımıyla
beyninize oymaya çalışıyor..

......

Ama sizin yaşadığınız sıkıntıların benzerleri devam ediyor, ki bir diğer müzdarip PİNO sunu satıyor.
Çook güzel ve sağlam, yalnız küçücük bir açılma var..
Küçük ve fabrikada hemen yapacaklar..... :smiley:

"Pino cachalote 2015.
Sadece bir yaz kullanıldı geniş bilgi Pino Karavandan alınabilir.
Karavan Bu yaz temmuz ayı boyunca Çanakkale İzmir arasında olacak

Ön alt kısımda dış cephede küçük bir açılma olmuştur fotoğraflarda var .

Yaz başında fabrikada bakım yapılacak. "

Öğretmenden çekme Karavan Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 447670923

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri