Hepinize Merhaba

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Kaangok Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,162

Kaangok

Yeni Üye
Öncelikle herkese merhabalar. Siteyi pasif olarak uzun süredir takip ediyorum. Bir çok konu hakkında ufak tefek bilgilerim oluştu. Herkese çok çok teşekkür ederim. Tüm bildikleriniz ve tecrübeleriniz beni baya aydınlattı. Ancak benim samurai niyetim amacından biraz uzak. Ben bu tip araçların görünüşüne hayran olduğum için günlük kullanım olarak tercih etmek istiyorum yaklaşık bir 10 km'lik iş ve ev mesafemde ayrıca Çatalca'da bulunan yazlığımıza hafta sonu gidebilmek için kullanıcam. Yükseltme, off road tam anlamıyla olmayacak. Arazide ava gitmek için kullanımım olucak, işe gitmek için olucak. Ortalama her ay ankara istanbul arası hatrı sayılı bir yolda yapmayı düşünüyorum bu araç ile. Şehirlerarası yol hariç pek bi şüphem yok bu aracı almam için. Beni düşündüren kısmı uzun yol. Hız konfor tabi ki üst düzey aramıyorum. Uzun yol yaparken yorulucam tabi ki ancak bu araç uzun yolda başıma iş açar mı ondan emin olamadım. Önerilerinizi ve tavsiyerinizi bekliyorum. Iyi günler.

Son düzenleme:

Etiketler
Bir arkadaş samurai ile tüm Türkiye'yi dolaşmış resmen hatta adamın kullandığı samurai nin kupası çürük çarık bişey di ama adam dilinden anlıyor, arabanın derdinden dahi keyif alan hasta bir abimizdi. Uzun yolda konforunuz için en azından 96 ve üzeri bakın derim makaslı ve yaylı samurai arasında çok fark var aracı yukseltmezsseniz belki hissetmeye bilirsiniz

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.