Hangi Cherokeeyi Tercih Etmeliyim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karmas Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,966

Ben şahsen çok oynanmış şeyleri sevmem orjinal olucak dolayısıyla 2. Aracı tercih ederim varsa hiç oynanmamış fazla el değiştirmemiş

Teşekkür ederim. Yalnız ikinci araçta yükseltme kiti yok takoz var + lastikleri yenilemek gerekiyor

GM 8 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim. Yalnız ikinci araçta yükseltme kiti yok takoz var + lastikleri yenilemek gerekiyor

İlkinde ne kapı panzotu var ne koltuk var ben almam, yükseltme kitini kendim alıp taktırırım lastikte alırım bilirim ki yeni

İkisinden de vaz geçtim.
Modifiye olmamış temiz bişey almaya karar verdim. Kendim bir kaç şey ekleyip binecem.
Zj veya xj bakıyorum.

var 96 model zj stok

20181120 095525

20181120 095534

İyi bı araca benziyor hocam.
Km ve motor şanzıman durumu nasıl?
Fiyat olarak ne düşünüyorsun

aracın hiçbir sıkıntısı yok evin üçüncü aracı sadece hafta sonları gezi için kullanıldı km 155 civarı bakımları ankara da hmc garajda yapılıyor bir dönem kendimiz eskişehir de bir yer açmıştık kendimiz bakımlarını yaptık daha yeni amörtisörleri değişti hepsi denge kolları değişti tamamı viraj demir lastikleri değişti ön arka yazlık kışlık jantlı lastikleri yeni geçen sene alındılar aküsü geçen hafta değişti yağı bakımı iki ay önce yapıldı muayene haziran ayında yapıldı tek seferde geçti fiyat olarak 45 bin istiyorum piyasada bulabileceğiniz nadir temiz ve stok araçlardandır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri