Hafta Sonu Offroad Gezi Ve Kamp

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ersoy72 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 82
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,425
Merhaba
Ercan KARABULUT 05334342717
Gruba eklerseniz gezilere katılmak isterim

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Çatalca subaşı off road ve kamp
IMG 20190407 WA0019
IMG 20190407 WA0085
IMG 20190407 WA0082
IMG 20190407 WA0062
IMG 20190407 WA0068
IMG 20190407 WA0078

Merhaba benide ekler misiniz?

Kocaeli çevresi ve istanbul gezilerine katılım sağlayabilirim.

L200 4x4 sahibiyim.

valla bu keyif paha biçilemez,bende bir 4x4 almak istiyorum fakat biraz daha zamana ve nakite ihtiyacım var,
bir yandanda tecrübe kazanmak istiyorum,beni yanında misafir edecek ,gitmek isteyipte yanına bir arkadaş arayan varsa seve seve eşlik ederim,herkese bol eğlenceler dilerim kazasız,belasız...

valla bu keyif paha biçilemez,bende bir 4x4 almak istiyorum fakat biraz daha zamana ve nakite ihtiyacım var,
bir yandanda tecrübe kazanmak istiyorum,beni yanında misafir edecek ,gitmek isteyipte yanına bir arkadaş arayan varsa seve seve eşlik ederim,herkese bol eğlenceler dilerim kazasız,belasız...
Merhaba ..
Amaçiniz arazide keyifli gezilere çıkıp kamp yapmaksa belli ekipman ve 4x4 bir araç çok pahalı olmayan yeterli ama off road yapmaksa arabaların sürekli sorunlar çıkartacağını göz e almak gerekir ..

Gezilerimize çoğunlukla her araç sahibi tek veya yanında birkaç arkası ile katılmaktadır.
Eğer sizin içinde uygun olursa günlük yapacağımız gezi ve toplantilara katılırsanız tanışmış oluruz .

Iletişim için isim soyisim ve telefon birakabilirmisiniz .
Tanışmak dileğiyle herşeyin hayırlısı ...

Merhaba, ismim Eren.
İstanbulda oturuyorum.
Jeep ZJ aracım ile gezilere ben de katılmak isterim.
Telefon numarasını özelden yolluyorum. Whatsapp grubuna eklerseniz sevinirim.

Merhaba ismim Efe
Defender 110 um var
05418598287
Gruba eklerseniz sevinirim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri