Güvenceli Karavan Park Yeri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Akdeniz45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,399

Akdeniz45

Otelde misafir karavanda evimizdeyiz
Yer
Almanya
Alman karavan forumdan bir Alman karavancı, karavanını Istanbulda veya yakınlarında 6-8 hafta güvenceli bir yerde bırakarak uçakla Iran ve çevre ülkelerini gezmek istiyor. 8 metre uzunluğunda, 3,30 metre yüksekliğinde tam donanımlı bir kararavan. Güvenceli bir yer konusunda bilgisi olan arkadaşların yardımlarına ihtiyacımız var.

Şimdiden teşekkürler.

Etiketler
Ynt: Güvenceli Karavan Park Yeri

Maltepede isparkın güvenceli yeri var.Yan tarafında askeriyenin iskelesi olduğundan güvenli bir yer.Önünden ise sabiha gökçen havaalanına giden otobüsler geçmektedir.

Hüseyin bey her yıl Maltepe buluşmamızın yapıldığı otopark çok uygun linkte tüm bilgiler mevcut.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=99500.0

Murat Bey,
Levent Bey,

bilgi için çok teşekkürler. Önerdiğiniz yerler aynı otopark mı? Ben internette bulamadım, bu otoparka telefonla ulaşmak mümkün mü?
Ben yarın Işpark merkezinden de sorabilirim ama, tesadüfen biliyorsanız diye soruyorum.

Tekrar çok teşekkürler.

Aynı yer Hüseyin bey,
etkinliğin 1.sayfasında google.maps bilgileri mevcut. 24 saat için karavanlardan 15 TL alınıyor.

Levent Bey merhaba,

Sizin kişisel mesaj "gelen kutunuz" dolu olduğu için mesaj gönderemiyorum.
Selamlar. ;D

Hüseyin Bey kapalı otoparklara koyabilir, yer bulunur ama diğer bir sorun var. Araçla Türkiye'ye girip araçsız çıkabilir mi?
(Hangi havalimanından çıkacak ise oraya yakın park yeri bulunur. )

Seyrantepe İspark (GS stadına yakın), aylık 60TL. Kapalı 3 kat, en alt katta Metro olduğundan ulaşımı çok kolay. TEM yolu bağlantısından içeriye direkt girişi (ana giriş) var. Üst kattaki giriş Seyrantepe'ye açılıyor, pazar günleri hariç buradan giriş/çıkış 08:00 - 18:30 arası. Hatta içeride az da olsa klasikler, offroad araçları ve 1 ad. italyan plakalı karavan park halinde. İş yerim yakın, hafta içinde gelirlerse yardımcı olurum. Emin değilim ama en az 6 ay üyelik isteniyor, sanırım yinede günlük ücretlerden çok uyguna gelir.

bartek' Alıntı:
Hüseyin Bey kapalı otoparklara koyabilir, yer bulunur ama diğer bir sorun var. Araçla Türkiye'ye girip araçsız çıkabilir mi?
(Hangi havalimanından çıkacak ise oraya yakın park yeri bulunur. )

Teoman Bey,
uyarınız çok iyi oldu. Bu nokta benim gözümden kaçtı. Türkiye dışında geçen sürede aracın gümrükte durması lazım.

Sayın Olcaytuna,

bilgiler ve yardım teklifiniz için çok teşekkürler.

aracın kalışında 6 ay a kadar sorun çıkmayacağını biliyorum. Diğer taraftan ek bilgi olarak; biraz önce İspark çalışanlarına emin olmak için sordum. En az 6 ay üyelik istiyorlar. Daha az süreli kalışlar için günlük ücret kesiyorlarmış. Günlük otopark bedeli de 5TL. Benzer durumda geçenlerde yabancı plakalı bir araca aynı uygulama yapılmış.

Genel bilgi olarak; şehir dışından İstanbul'a araçla geldiğinizde, aracı bırakıp Metro ile her yere kolayca ulaşabilirsiniz (örnek olarak, Seyrantepe'den Taksim' e ulaşmak aktarmayla birlikte 15-20 dk.) Günlük otopark ücreti 5TL.

Sayın olcaytuna ,

bilgiler için tekrar çok teşekkürler. Bu bilgiler yabancı karavancılar için çok önemli.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri