Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 321,145

Etiketler
Konya'yı aşağı yukarı onbeş yıl olmuş görmemişim. Çok değişmiş ve gelişmiş gördüm. Soğukta ayazda inin cinin top attığı yerler gelişkin nezih yerler olmuş şimdilerde. Konya'nın çok gezdiğim yerlerini gezmeyi düşünmüyorum. Kelebekler vadisi ilgimi çekiyor. Bir de üniversiteyi ve karşısında yıllarca oturduğum Bosna- Hersek mahallesinin son durumunu göreceğim. Vaktim yeterse karavan parkına da şöyle bir uğrarım. Beni yavaşlattığı için karavanımı getirmedim. Sadece iki gün için o eziyete değmez. Konya'da modern ve gelişkin bir kent gördüm benim sevdiğim bir kent burası.

Ben beynelminel bir kampçıyım. Karavanla gezdiğim gibi kimi zaman sadece aracımla çadır kurarak veya kurmayarak misafirhanelerde, otellerde kalarak. Bazen toplu taşımayla sadece bir sırt çantasıyla gezerim.

IMG 20210211 103733 330

Okulum. SÜ Mesleki Eğitim Fakültesi.

Her büyük şehire olduğu gibi Konya'ya da çekme karavanla girmeyin. Selçuklu ilçesinde motokaravanla kampdışı yapmak için her yer çok müsait. Ben bu sefer otel konaklaması yaptım. Çok da rahat ettim. Ben gezmek için her imkanı değerlendirebilirim. Karavanı gezmekten çok uzun tatil yapma aracı olarak kullanıyorum.

Bu vesile ile Konya Karatay Belediyesi'ne ileri görüşlü hizmeti için teşekkürler. Konya'da gerçekten Turizme katkı olsun diye dev yatırımlar yapılmış. Malesef çok görmek istediğim Tropikal Kelebek Bahçesi'ni bu seferlik kapalı olması dolayısıyla göremiyorum. Neyse o da tekrar gelmenin bahanesi olsun bu kadim değerleri yaşatan mübarek kente...

Konya'yı aşağı yukarı onbeş yıl olmuş görmemişim. Çok değişmiş ve gelişmiş gördüm. Soğukta ayazda inin cinin top attığı yerler gelişkin nezih yerler olmuş şimdilerde. Konya'nın çok gezdiğim yerlerini gezmeyi düşünmüyorum. Kelebekler vadisi ilgimi çekiyor. Bir de üniversiteyi ve karşısında yıllarca oturduğum Bosna- Hersek mahallesinin son durumunu göreceğim. Vaktim yeterse karavan parkına da şöyle bir uğrarım. Beni yavaşlattığı için karavanımı getirmedim. Sadece iki gün için o eziyete değmez. Konya'da modern ve gelişkin bir kent gördüm benim sevdiğim bir kent burası.
Karavanınızı getirseydiniz karatay belediyesi karavan parkta kalırdınız.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR