Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,442
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 321,425

Etiketler
İyi akşamlar Yücel Hocam ,

İzmir tarafını sen iyi bilirsin. Dikilide nerede kalacağız ? Nereleri tavsiye edersin konaklayacak

IMG 20210417 214838 634

Birkaç gündür elimde Şule Gürbüz'ün Öyle miymiş? Kitabı var. İlginç bir kitap. Roman desen değil, Şiir desen değil... Ben beğendim. Şule Gürbüz'ü kim önermişti onu bile unuttum. Ama kitabı sevdim diyebiliriz...

Arkadaşlar,
Kitaplar Dünyası gerçekten bi Dünya ve ben o Dünya'nın bir okyanusunun yanında durmuş elimde çay kaşığıyla bu okyanustan faydalanmaya çalışıyorum. Elbette okuyabildiklerim genel yazının içerisinde çok çok çok küçük bir bölüm. Ama ben sadece istediği şeyleri okuyan türde bir okurum. Okumalarım daha çok çok tanınmış yazarların kitapları ve yazar takip ediyorum. Beğendiğim bir yazarın diğer kitaplarını da okumak isteyerek yol alıyorum okuma Dünyasının içinde. Bu nedenle bana okumam için sunulmuş kitapların çok çok azından faydalanabiliyorum ama bu konuda yapacak bir şey yok malesef...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR