Grand Cherokee 4.0 Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Dentex Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,609

Dentex

Yeni Üye
Merhabalar.
Aranıza yeni katıldım, adım Moray.
Uzun zamandır araştırıyorum. Bu sitedeki paylaşımlardan da çok faydalandım. sonunda grand cherokee 4.0 de karar kıldım. Gönlümde yatan 2002 üstü 4.7 grand cherokee ama bana hem fiyatı uygun hem de kullanırken ekonomik olan bir araç lazım.4.7 nin vergisi beni ürkütüyor. Bu yüzden nispeten daha az yakan vergisi düşük ve daha uygun olan 4.0 ZJ de karar kıldım.
Niyetim kesinlikle ofrood değil. Dalış yapıyorum ve ailece kamp hayatını çok seviyoruz. Beni dağda, kumda üzmeyecek, bakımlı, temiz, masrafsız 2x4 opsiyonlu ya da daimi 4x4 bir araç arıyorum. Siz ya da çevrenizde atmayı düşünen bir tanıdığınız varsa benimle temasa geçebilir.
tel:5323702072
Şimdiden teşekkür ederim.

IMG 20190819 143746

Bugün aracımı aldım.
94 model 4.0
Bursa'dan alıp İstanbul'a getirdim . İlginç bir deneyimdi. ALışmam biraz zaman alıcak sanırım. Bir kaç sıkıntısı var.
Aracın dışardan anahtarla kilitleyince merkezi kilit sistemi çalışmıyor, içerde kapıları kilitleyip kapatıyorum. Bu durumda aracı uzaktan kumandalı yapmam ve anahtarını yedeiğini yaptırmam mümkün mü?
Birde bu işler ve elektrik işleri ile ilgili iyi bir usta, istanbul için, öneriniz olur mu?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR